עוד חוזר הניגון

מ.ס אשדוד מאבדת את הנכסים החשובים שלה וכנראה תאבד גובה. שקט באדומים, רחשים שליליים בעירוני אשדוד. נפרדים מהשוער גיא סאלם שתלה את הכפפות השבוע. הרותם לספורט

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

במ.ס אשדוד חזרו להתאמן השבוע ובימים אלה מגבשת את הסגל וצפויה לצאת בתחילת חודש הבא למחנה אימונים בסלובניה. אם מסתכלים על שחקני הרכש שהגיעו עד עתה, לעומת השחקנים שעוזבים, ניתן לשער כי העונה הקרובה תהיה פחות מוצלחת. גם המאמן רן בן שמעון, שבימים אלה יושב באולפנים הממוזגים ונותן את פרשנותו המקצועית על משחקי היורו, יודע שללא גורדנה שהלך לב"ש ואזולאי שחתם בהפועל ת"א, הקבוצה נחלשת בצורה משמעותית. מלבד אור אינברום, שמגיע כשחקן בעל מעמד בליגת העל, אין צפי להחתמה משמעותית שתשדרג את הסגל. בעקבות כך, מי שצפויים למלא את החסר הם שחקנים חסרי ניסיון כמו שליו הרוש ועוז בילו, שאמנם עושים חיל בקבוצת הנוער, אך בבוגרת יקח זמן עד שיוכלו להיות שחקנים מובילים.

בימים האחרונים מתנהל שיח בין אוהדי הקבוצה ברשתות החברתיות בנוגע לטיב הסגל ולהחלטות ההנהלה. אך הניגון כנראה חוזר על עצמו ובמקום לחפש הישגים, במ.ס אשדוד ממשיכים לחפש את ה'אקזיט' הבא. ואם כך ההתנהלות, שחוזרת על עצמה עונה אחר עונה, אין זה פלא שאת יציעי הקבוצה פוקדים מעט אוהדים. נתון שלא מפריע לראשי הקבוצה, שכן, הכנסות הקבוצה ממכירת כרטיסים ומנויים למשחקים, הן מזעריות והקבוצה מסתמכת על כספי המועצה להסדר ההימורים בספורט וזכייני הטלויזיה.

דממה אדומה מול תרעומת צהובה

הליגה הלאומית מתדפקת על דלתנו ואוהדי העולה החדשה, אדומים אשדוד מתרגשים מאוד. את הקבוצה יאמן העונה רוני אוואט שירצה להצעיד אותה למקום טוב, להבדיל מהפועל כפר שלם, שעלתה ליגה וירדה בחזרה לליגה א'. ההכנות לקראת העונה הקרובה כרגע הן בגדר מסתורין ואין לנו מושג איך הולך להיראות הסגל. עונת המלפפונים כבר כאן ומזמן, קבוצות מתחזקות ומחתימות שחקנים ובאדומים אשדוד כרגע דום שתיקה. האוהדים שומרים על סבלנות לפי שעה ומקווים שהדממה האדומה לאו דווקא מרמזת על חוסר כוונות ועל חוסרים ברגש. בינתיים, באדומים אשדוד נהנים מההישג ומהעלייה לליגה הלאומית, מחככים ידיים בהנאה ומצפים לפתיחת העונה.

בצד הצהוב של העיר המצב הוא שונה בתכלית. ישנם קולות מאוכזבים שדורשים להחליף את ההנהלה הנוכחית וקוראים לבחירות. קיץ לא פשוט הולך לעבור על עמותת מכבי עירוני אשדוד. קצב רכישת המניות לא משביע רצון ואם לא יקרה משהו בלתי צפוי, גם העונה הקבוצה תלך על תקציב צנוע, שלא יותיר לה סיכוי להתמודד על עלייה. עונה נוספת במאבקי התחתית תפגע במותג שנקרא עירוני אשדוד ותיתכן התרחקות של הקהל, במקום התקרבות והתרחבות, לה זקוקה עירוני כמו אוויר לנשימה.

שלום סאלם

השבוע הודיע השוער בן ה-36, גיא סאלם על פרישה מכדורגל. סאלם שלא התאושש מהפציעה הקשה בצוואר, במשחקה של האדומים אשדוד מול ירמיהו חולון העונה. ראוי להגיד לשוער הנפלא שבילה את שנותיו האחרונות ככדורגלן מקצוען באדומים אשדוד תודה ענקית ובהצלחה בכל דרך בה יבחר. מלבד יכולתו המקצועית הטובה שלדעת רבים הפכה אותו לשוער הטוב בליגה א', סאלם היה דמות לחיקוי בחדר ההלבשה האדום ובליגה הישראלית יתגעגעו לשחקנים כמו גיא סאלם.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן