עו"ד גלבר לד"ר לסרי: "גנוז את הפרסומים על "הישגיך" או שאעתור נגדך"

סערת חוברת ה"הישגים" שהוציא ראש העירייה, יחיאל לסרי בסוף השבוע: המתמודדת , עו"ד הלן גלבר מאיימת לעתור נגד לסרי לוועדת הבחירות בנושא.לשכת ראש העיר לסרי:"הפצת חוברת מידע לציבור עלה מספר פעמים בשולחן החמ"ל לשעת חירום בו השתתפה גם גב' גלבר ומעולם לא נשמעה טענה על ידה טרם הפרסום לעניין העיתוי או המתכונת"

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

עו"ד הלן גלבר:"על פי החוק ופסיקות בתי המשפט, שבועיים לפני הבחירות, נאסר על ראש עירייה מכהן לעשות שימוש במשאבי הציבור בפרסומי הרשות בשמו הפרטי כדי לפאר את הישגיו כביכול. החוברת שהופצה ע"י לסרי גם בהודעות סמס לתושבי העיר וברשתות החברתיות נושאת את לוגו העירייה ואת שמו של רה"ע."
"העירייה הפיקה חוברת, זמן קצר טרם הבחירות וראש העירייה עשה שימוש בתקציב העירוני כאילו מדובר היה בתקציב הבחירות של סיעתו", כותב עו"ד גוטמן ללסרי וליועץ המשפטי לעירייה.


עו"ד הלן גלבר: "ראש העירייה התבלבל כנראה בין הקופה הציבורית לתקציב הבחירות האישי שלו. ככל שהוא לא יגנוז מיד את החוברת האסורה על ההישגים שהוא מנסה לנכס לעצמו, בזמן שהעיר קורסת בכל מדד אפשרי – אנחנו נעתור נגדו".

מלשכת ראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי נמסר:"עיריית אשדוד מקפידה מאז יומה הראשון של המלחמה לעדכן את הציבור בכל מידע הקשור לחיזוק החוסן העירוני. נושא ריכוז הנתונים וההיערכות להפצת חוברת מידע לציבור עלה מספר פעמים בשולחן החמ"ל לשעת חירום בו השתתפה גם גב' גלבר ומעולם לא נשמעה טענה על ידה טרם הפרסום לעניין העיתוי או המתכונת. אדרבה לא אחת הועלו טענות על ידי הנבחרים שמרביתם מתמודד אף הוא לראשות העיר, ובתוכם גב' גלבר, שהציבור לא מכיר מספיק את ההחלטות ואת העשייה.

ראש העיר משמש בשעת החירום גם כראש מטה משק לשעת חירום וככזה הוא מנהל את ההיערכות העירונית במהלך הלחימה על כל רמותיה. הדברים עליהם הוא חתום בחוברת מהווים תמצית שבתמצית מהעשייה. לו היה מבקש לפאר את שמו ולעשות פרסומת לעשייתו כנטען, היה מרחיב תחת חתימתו ופורש את כל העשייה העירונית אותה ניהל באופן אישי בכל אחת מ96 ישיבות הערכות המצב וישיבות העדכון. תחת זאת בחר ראש העיר לחזק את החוסן העירוני על ידי מתן מידע לציבור בדבר שירותי העיריה שסופקו לציבור וגם זאת בתמצית , תוך הפנייה להרחבה של כל מכלול בנפרד באתר העירוני. המידע לא כלל כמקובל לא את הכותרת דבר ראש העיר ולא את תמונתו האישית בפתח הדברים. תמונות ספורות שכללו גם את ראש העיר כחלק אינטגראלי מהפעילות המדווחת. (3 תמונות ) הקישור של החוברת לאתר הפוליטי – לאחר הפרסום הפומבי בפלטפורמות העירוניות , כל המסמך פתוח לקישור / שיתוף על ידי כל מי שחפץ בכך.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן