סליחות בספורט

מיוחד לקראת יום הכיפורים: אנשי הספורט באשדוד בהווה ובעבר מספרים על הסליחה האישית שלהם/ יאיר אזולאי, מנהל מקצועי אדומים אשדוד: "מהילדים"/ עופר רחימי, מאמן מכבי אשדוד בכדורסל: "מעוזרת המאמן נעמי קולודני"

צילום: מדיה האדומים, אור גפן, מדיה מכבי אשדוד
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

עם פתיחת השנה החדשה, שנת תשפ"ב שתבוא עלינו לטובה, מדור הספורט של אשדוד10 רוצה לברך את קוראיו הנאמנים ואת הספורטאים המצוינים שלנו בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה. השבוע יחול יום הכיפורים ולקראת אחד מהימים החשובים ביותר בלוח השנה היהודי, בחרנו לשאול את הספורטאים של העיר על הסליחה הפרטית והאישית שלהם. זה ידוע שענפי הספורט השונים ובעיקר הכדורגל והכדורסל מעוררים אמוציות רבות ומולידים רגשות רבים. אך כשמדברים על המילה סליחה, רובנו מייחסים אותה לאנשים הכי קרובים אלינו. בדרך כלל זה יהיה המשפחה שלנו ורוב הספורטאים ששאלנו בחרו להזכיר זאת.

כזכור בשנה שעברה בחרנו לכתוב על הסכסוכים של הספורט האשדודי ובין השאר הזכרנו את פרשת ניב זריהן ואור אינברום מימיהם הצעירים כבוגרי אקדמיית הכדורגל של מ.ס אשדוד, את הנתק בין יובל נעים לעוזרו לשעבר, אלי לוי ועל הדם הרע ששורר בין אוהדי מכבי עירוני אשדוד לבין הספונסר הבלתי רשמי של מ.ס, ג'קי בן זקן. השנה הלכנו על משהו קצת אחר, בתקווה שהסכסוכים שהזכרנו וגם אלה שלא, יפתרו על הצד הטוב ביותר.

המאמן אלי לוי: ״סליחה מהמשפחה שלי״

מאמן קבוצת הנוער מ.ס אשדוד, אלי לוי: "הייתי רוצה לבקש סליחה מהמשפחה שלי, שכמה זמן שאני מקדיש להם וגם הזמן לבלות איתם הוא לא מספיק בכלל. וגם מאלה שפגעתי בהם לא במודע, או כוונה".

הכדורגלן דויד רביבו: ״סליחה אם פגעתי במישהו״

כדורגלן העבר האגדי ומלך הבישולים של ליגת העל, דויד רביבו: ״אם פגעתי במישהו/מישהי זה הזמן לומר סליחה, אבל בדרך כלל אם פגעתי, אז מבקש באותו רגע סליחה. משתדל לא לפגוע בכללי."

אור גפן

המנהל המקצועי יאיר אזולאי: ״סליחה מהילדים״

המנהל המקצועי של האדומים אשדוד וכדורגלן העבר, יאיר אזולאי: "מכל אדם אם פגעתי בו שלא בכוונה זה בטוח, אבל עדיין מבקש סליחה ספציפית רק מהילדים, כי אני נעדר המון מהבית בגלל העבודה".

מאמן מכבי אשדוד בכדורסל, עופר רחימי: "כבר התראיינתי לאתר אחר ואמרתי שאני מבקש מאבא שלי סליחה. אז אלך על משהו הפוך. מבקש סליחה מראש, מנעמי קולודני (עוזרת המאמן) השותפה שלי, על כל שעות הוידאו שהיא תצטרך לעשות השנה”.

המאמן אבי אבינו: ״סליחה מכל אדם שפגעתי״

מאמן מכבי עירוני אשדוד בכדורגל, אבי אבינו: "אני רוצה לבקש סליחה מכל אדם שפגעתי בו, גם אם זה היה בשגגה. שיהיה לכולנו גמר חתימה טובה ושנהיה אנשים טובים במשך כל השנה ולא נצטרך לבקש סליחה שוב בכיפור הבא מאף אדם. בריאות לכולם הכי חשוב".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן