"סיכמתי עם צחי אבו שהמתחם יהיה פתוח גם בשבתות. 7 ימים בשבוע"

סגן ראש העיר שמעון כצנלסון נבהל מאוד מהעובדה שסטאר סנטר נסגר בחג.שכן הוא מייצג את העולים מחבר עמים שזעמו על המהלך. הוא מיהר לסגור את הסיפור וסגר עם היזם צחי אבו על חזרה למצב הקודם: פתיחת המתחם בשבת

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

"הסטאר סנטר ימשיך לפעול למען כלל תושבי אשדוד במשך כל ימי השבוע!" כל מכריז סגן ראש העיר שמעון סניה כצנלסון בעקבות הטרללת בנוגע לסגירת מתים סטאר סנטר בהוראת בעלי המתחם משפחת אבו.

שערי המתחם נסגרו במהלך החג וחלק מהחנויות נפתחו והעניין עורר סערה גדולה ברשת ובקרב פוליטיקאים. חלק חיזקו את משפחת אבו על ההחלטה והיו אלה אנשי ש"ס ובראשם אבי אמסלם וחלק תקפו. סגן ראש העיר אלי נכט שאיים ביום צרכנים וחברת האופוזיציההלן גלבר שתקפה את צחי אבו על המהלך.

כצנלסון שמיהר גם הוא להגיב ולתקוף ההחלטה מיהר גם לשוחח עם צחי אבו איתו יש לו קשרים טובים.
סניה:"בהמשך להודעתו של עו"ד צחי אבו על סגירת הסטאר סנטר בשבת, קיימנו שיחה על מנת להגיע להבנות לרווחת כלל תושבי אשדוד. אני שמח לבשר כי החניה של הסטאר סנטר תהיה פתוחה 7 ימים בשבוע וכי כל החנויות אשר היו פתוחות בשבת, ימשיכו להיות פתוחות בשבת. אלפי משפחות מאשדוד אשר עובדות במהלך השבוע, מעדיפות לעשות קניות בסוף השבוע ויש להן זכות מלאה לעשות כן. נמשיך לפעול בנחישות ובכל הכח לייצג נאמנה את בוחרינו ולשמור על הסטטוס קוו העירוני".

האם זה חותם את הטרללת ? נחיה ונראה

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן