סטארטאפ בבעלות דור כנפו מאשדוד גייסה לחברה 17 מיליון דולר

הפתרון שהחברה ,שהבעלים שלה הוא דור כנפו מאשדוד, בנו של ממלא מקום ראש העיר, עו"ד גבי כנפו, פיתחה: חיבור ליישומים בענן באופן שמפחית סיכון, ומגדיל את יכולת הניהול והניטור של גישה מרחוק לאפליקציות ארגוניות

דור כנפו (משמאל) וגיל השותף. צעירים מוכשרים יוצאי יחידת 8200. צילום: ירדן רוקח
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

הסטארט-אפ Axis Security , אשר פעלה עד כה באופן סודי תספק פתרון לגישה פרטית, מאובטחת ופשוטה ליישומים ארגוניים בעננים ציבורים ובשרתי הארגון. חברת Axis Security, הוקמה בסוף שנת 2018 על ידי דור כנפו, (28) יליד אשדוד, בוגר מקיף ח' בעיר, ובנו של ממלא מקום ראש עיריית אשדוד, עו"ד גבי כנפו. דור הקים את החברה עם גיל עזריאלנט. השניים שירתו ביחידת 8200 של אגף המודיעין באחת היחידות המסווגות. השבוע הם כאמור הודיעו על השלמת שני סבבי גיוס בסך של 17 מיליון דולר.

פלטפורמת הגישה הפרטית ליישומים של Axis Security הינה  Agentlessומבוססת ענן. כך, היא מאפשרת לחבר בתוך דקות משתמשים מכל מכשיר ליישומים ארגוניים בצורה פשוטה ובטוחה ביותר, מבלי להידרש לשינויים ברשת או ביישומים עצמם. שימוש בפלטפורמה של Axis Security פותר את סוגיית הגישה ליישומים באופן מאובטח ומסיר את הצורך בפתרונות רשת מסורתיים כגון  VPN אשר הינם מורכבים, איטיים לפריסה, ועיוורים לתוכן היישומי, במיוחד בנוגע לצורך קריטי כמתן גישה לשותפים וצדדים שלישיים כגון ספקים, קבלנים ועובדים אחרים מרחוק.

דור כנפו, מייסד ומנכ"ל Axis Security, מסר: "Axis Security עוזרת לפתור את אחד מאתגרי האבטחה המורכבים ביותר עבור צוותי IT. גישה לכלים הבסיסיים של הכלכלה הדיגיטלית של ימינו לא צריכה להיות אחד מהסיכונים הגדולים ביותר שארגון לוקח. אנו נותנים לצוותי ה- IT את מה שהיה חסר להם בכל הקשור לגישה ליישומים עסקיים – פתרון ניהול יחיד לגישה, אבטחה, בקרה ומדרגיות ללא המורכבות הכרוכה בדבר."

חברת Axis Security, אשר הוקמה בסוף שנת 2018 על ידי דור כנפו, יליד אשדוד, בנו של ממלא מקום ראש עיריית אשדוד, עו"ד גבי כנפו. הוא הקים החברה עם גיל עזריאלנט. השניים שירתו ביחידת 8200 של אגף המודיעין באחת היחידות המסווגות

אלכס דול, שותף כללי ומייסד Ten Eleven Ventures ציין, "יישום הגישה לענן שפיתחה Axis מעניק לארגונים את הפתרון האבטחתי שהם חיפשו: פיקוח ושליטה ללא תחרות על משתמשים על ידי דרישות בקרה מתואמות לבקשות, משתמשים, מדיניות ופעילויות. התרשמנו מאוד מהגישה החדשנית שנקטה Axis, כמו גם מהמהירות בה הצוות המייסד עבר משלב הקונספט לשלב הפיתוח וקבלת התוקף מהשוק. זו עדות אמיתית לעוצמת האתגר שמציב האופי המשתנה של רשתות ארגוניות ושימוש בענן היברידי, והמיומנות של צוות Axis פותרת אותו בגישה מתקדמת לאבטחת יישומים מודרניים."

אודות Axis Security

פלטפורמת הגישה הפרטית של Axis Security מעניקה פתרון מאובטח ופשוט לגישה ליישומים ארגוניים בעננים ציבוריים וברשת הארגון. החברה יצאה היום מ-stealth והשיקה פלטפורמת אבטחה מבוססת ענן ואנליטיקה אשר מיישמת את גישת ה- Zero Trust ומציע מודל Agentless חדש, המספק את הדרך הקלה והבטוחה ביותר לחבר משתמשים מכל מכשיר בתוך דקות ליישומים ארגוניים, מבלי לבצע שינויים ברשת או ביישומים עצמם. Axis Security היא חברה בבעלות פרטית, מגובה על ידי קרנות הון סיכון, עם משרדי מו"פ בתל אביב ומשרדי הנהלה בסן מתאו, קליפורניה. למידע נוסף ניתן לבקר באתר החברה www.axissecurity.com ולעקוב בטוויטר וב- LinkedIn.

מרכז המחקר והפיתוח של החברה ממוקם בתל אביב ומשרדי ההנהלה שלה נמצאים בסן מתאו, קליפורניה. בחברה 23 עובדים, 18 מהם במשרדיה בת”א ו-5 בארה”ב. ב-Axis Security אומרים כי הגיוס ישמש להרחבת פעילות המו”פ שלה. בחברה מתהדרים בכמה לקוחות מתוך ה-Fortune 500, ששמן לא נחשף ושהטמיעו את הפלטפורמה של החברה במערכות שלהן.

דור כנפו, מייסד ומנכ”ל חברת Axis Security, אומר כי החברה עוזרת לפתור את אחד מאתגרי האבטחה המורכבים ביותר עבור צוותי IT: “גישה לכלים הבסיסיים של הכלכלה הדיגיטלית של ימינו לא צריכה להיות אחד מהסיכונים הגדולים ביותר שארגון לוקח. אנו נותנים לצוותי ה- IT את מה שהיה חסר להם בכל הקשור לגישה ליישומים עסקיים – פתרון ניהול יחיד לגישה, אבטחה, בקרה ומדרגיות ללא המורכבות הכרוכה בדבר”.

כנפו אומר:"מדובר בפלטפורמה שהיא Agentless – אין צורך בהתקנת Agent על המכשיר, או בהקמת VPN Tunnels. אין התקנה של חומרה, והתהליך כולו יכול להיות מושלם במספר דקות. המשתמשים מרוויחים – כי חוויית המשתמש בלתי ניתנת להבחנה מאפליקציות אינטרנט רגילות, והם עובדים בצורה הכי פשוטה ומאובטחת שאפשר”

דילוג לתוכן