נשיא המדינה הרצוג חושף: ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ נמצא בחדר ילדים ששימש בסיס טרור בעזה

בבסיס הטרור של חמאס, נחשף גם עותק של ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ המציג את משנתו של הצורר הנאצי, מתורגם לערבית. הספר נמצא בין חפציו האישיים של אחד המחבלים

צילום: דוברות בית הנשיא
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

נשיא המדינה יצחק הרצוג חשף היום, יום ראשון, כ״ח בחשון, 12 בנובמבר בראיון לרשת BBC, כי כוחות צה״ל איתרו בחדר ילדים בבית אזרחי ששימש כבסיס טרור של ארגון הטרור חמאס ברצועת עזה, עותק של ספרו הנודע של היטלר, ״מיין קאמפף״.

במהלך פעילות כוחות צה״ל בצפון רצועת עזה בימים האחרונים, איתרו הכוחות בסיס טרור של מחבלי חמאס בתוך בית של אזרחים.

הבסיס שכלל מעבדות אמל״ח וחומרי נפץ, נמצא בתוך חדר ילדים בבית מגורים אזרחי – הוכחה נוספת לפעילותו של ארגון הטרור חמאס מתוך לב האוכלוסייה האזרחית בעזה.

בין החפצים שאותרו בבסיס הטרור של חמאס, נחשף גם עותק של ספרו של היטלר ״מיין קאמפף״ המציג את משנתו של הצורר הנאצי, מתורגם לערבית. הספר נמצא בין חפציו האישיים של אחד המחבלים ומתוך עיון בספר, ניתן להבחין בסימונים והדגשות לצד הערות בכתב, המלמדות על העמקה בחייו ותפיסתו האנטישמית והמפלצתית של היטלר מצד המחבלים.

לאחר הטבח והזוועות שביצעו מחבלי החמאס ב-7 באוקטובר – היום בו נרצחו הכי הרבה יהודים מאז השואה, נחשף ממצא נוסף המעיד על מקורות ההשראה של ארגון הטרור חמאס, ומוכיח פעם נוספת כי כל פעולותיו מטרתן אחת – השמדת יהודים. כפי שפעלו הנאצים.

בראיון נשיא המדינה התייחס למציאת ספרו של היטלר בידי מחבלי חמאס:
״זהו ספרו של אדולף היטלר, ״מיין קאמפף״ שתורגם לערבית. זהו הספר שהוביל לשואה והספר שהוביל למלחמת העולם השנייה. הספר הזה נמצא לפני מספר ימים בצפון עזה. בחדר ילדים, שהפך לבסיס המשמש לפעילות טרור של ארגון הטרור חמאס. המחבל כתב הערות, סימן את הסעיפים, ולמד שוב ושוב, את האידיאולוגיה של אדולף היטלר לשנאת היהודים, להרג היהודים, לשרפת ושחיטת יהודים באשר הם. זו המלחמה האמיתית שאנו מתמודדים איתה.״

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן