נשיאת מועדון ׳ליונס׳ החדשה: רחל מלכה

במעמד חגיגי התקיים טקס החלפת הנשיאות במועדון ליונס אשדוד. כנהוג באירועי ליונס הטקס נפתח בהקראת "תפילת השלום" ע"י חברת המועדון פיבי דהאן

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

הנציבה עלתה לבמה ושיבחה את הפעילות במועדון כמו כן ציינה שאמנם המועדון באשדוד הוא המועדון הצעיר ביותר בארץ, אבל הגיע להישגים מרשימים. את ברכת ראש העיר נשאו עו"ד הלן גלבר וגב' אהובה עמרם.

לילי כנפי הנשיאה היוצאת הציגה את הישגי הפעילות במועדון בתקופת נשיאותה כמו בדיקת עין עצלה לילדים, תרומות לחיילים, תרומת דם, לרבות חנוכת כיכר ע"ש ליונס במעמד ד"ר יחיאל לסרי ראש העיר ונכבדים אחרים. בהתאם לתקנון ליונס הנציב לשעבר אמנון אלטר ניהל את טקס החלפת הנשיאות ע"י העברת המקבת מידיה של לילי כנפי הנשיאה היוצאת לנשיאה רחל מלכה הנשיאה הנכנסת.

בנה של לילי כנפי –משה עלה לבמה בירך אותה ושיתף את הקהל בזיכרונות שלו כילד בכל תחומי ההתנדבות של לילי עוד מימים ימימה.

רחל מלכה הנשיאה הנכנסת ציטטה בתחילת דבריה פסוק 1 פרק נ"מ בספר ישעיהו שבו כתוב

"כי תראה עירום וכיסיתו-ומבשרך אל תתעלם" למעשה הנביא ישעיהו המחזק את התפיסה שכל האנושות כולה היא רקמה אחת גדולה כך "שהאחר הוא אתה" כפי שאמר הפילוסוף היהודי הנודע עמנואל לוינאס. לדעתה ההתנדבות היא ערך עליון של נתינה אמיתית ללא קבלת תמורה והמשפט"כל ישראל ערבים זה לזה" אינו קלישאה אלא דרך חיים והמתנדבים בעצם מחזקים את החוליות החלשות בחברה ותורמים רבות לסולידריות ולתחושת שייכות לעיר ולקהילה. בתום דבריה עלתה לבמה נכדתה הילה וציינה בחן רב איך סבתא רחל האהובה והמוערכת שמשמשת השראה לצעירים במשפחה. רחל מלכה, בעלת אשכולות, אשת תרבות, עבדה באלתא ופעילה בתחומים רבים.

בקטע האומנותי הופיעה להקת המחול הייצוגית של אשדוד וזוג רקדנים המופיעים בארץ ובחו"ל וכולם מבית ספר לבלט של פאנוב. לסיום רחל הנשיאה הנכנסת הודתה לנשיאות הקודמות גב' רבקה שמיאן הנשיאה המייסדת

וגב' לילי כנפי הנשיאה היוצאת ומקווה לשיתוף פעולה מלא שלהן, של אפרים מלץ שנבחר למשנה לנשיא ושל כל חברי המועדון.

בטקס השתתפו בו ורדה גוטמן נציבת ליונס הארצית, אמנון אלטר נציב ליונס לשעבר ורעיתו עדנה, נציגים נוספים מטעם ליונס, עו"ד הלן גלבר חברת מועצת העיר, גב' נאוה מוקי יו"ר הגימלאיים בהסתדרות , גב' אהובה עמרם –יועצת ראש העיר למעמד האישה , גב' אילנה סיסו מנהלת קשרי קהילה אדמה אגן,  ג’ו אסרף יקיר העיר ורעיתו , גב' שושנה גלילי-״השבוע באשדוד״, כל חברי מועדון ליונס אשדוד ואורחים רבים. את הטקס החתה שרי אסא חברת המועדון.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן