"נראה שכצנלסון ולסרי מתואמים בעניין כוונתו להתמודד לראשות העיר כפי שקרה בעבר"

פרסום דבריו של סגן ראש העיר אשדוד שמעון כצנלסון להתמודד לראשות העיר באתר אשדוד10 והשבוע באשדוד מעוררת סערה גדולה במערכת הפוליטית. סגן ראש העיר עו"ד אלי נכט מעלה אפשרות שזה מתואם על לסרי וקורא לכצנלסון דווקא לא לצאת לאופוזיציה. מבולבלים? גם אנחנו

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל


"הניסיון של כצנלסון לאותת על יציאתו מהקואליציה, כהכנה לקראת התמודדותו על ראשות העירייה פוגשת את קרקע המציאות, מצד אחד זה הדבר הכי נכון עבור כצנלסון אשר רוצה להגשים את חלומו משכבר הימים. השאלה שנותרת פתוחה האם זה משחק כפול שנעשה בתיאום עם לסרי"

כך מגיב סגן ראש העיר אשדוד אלי נכט על כוונתו של סגן ראש העיר אשדוד שמעון כצנלסון להתמודד לראשות העיר אשדוד כפי שפרסמנו כאן באשדוד10.

לדברי נכט, "בדומה לסיכום שהיה להם בבחירות הקודמות, כששניהם תיאמו את כל צעדיהם ובעצם רקדו טנגו משותף, ולראיה כצנלסון היה הראשון להצטרף לקואליציה של לסרי- לפני ש"ס ואגודה. או שהפעם מדובר בשני מחנות שונים".

כך או אחרת, בשיחה עם אשדוד10 טוען סגן ראש העיר אלי נכט, ששאיפותיו של כצנלסון לא צריכות לבוא על חשבון הציבור שלנו. ״לעזוב ברגע כה קריטי את הקואליציה לטובת החרדים, אומר בעצם להוריד שאלטר על העיר ועל המרקם העדין שקיים אצלנו. בלי יכולת אמיתית לאזן את התיאבון של החרדים מהצד שלנו, שמונת החודשים הקרובים יתנו נוק אאוט לכל ההתפתחות של העיר ויטו את הכף לטובת המגזר החרדי בלבד, בדומה למתרחש כעת בממשלה״.

האם יפרוש לאופוזיציה

אז האם סגן ראש העיר נכט אומר את הדברים הללו, כי יציאתו של כצנלסון לאופוזיציה, תאלץ אותו לנקוט גם במהלכים דרסטיים כלומר שגם הוא ייאלץ לפרוש לאופוזיציה כי החשש של נכט להיותו אי באוקיאנוס של חברי מועצה חרדים אכן מדיר שינה מעיניו זו שאלה פתוחה ומעניינת.

נכט בשלב זה לא מוכן להתייחס לאופציה שיפרוש. " המטרה להשפיע מפנים" הוא אומר.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן