נפתחה משחקייה חדשה באסותא לרווחתם של הילדים המאושפזים

ד"ר ארז ברנבוים מנכ"ל בית החולים: "ילד שמח – זה ילד בריא"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

הבוקר נחנכה משחקייה חדשה עם מאות משחקים, "פלייסטיישן״, ספרים, שולחן כדורגל ועוד לכלל הילדים מכל הגילאים המאושפזים והמטופלים בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד.
מדובר בתרומה של עמותה ישראלית חדשה: "צעצועים של שמחה" שבראשה עומד הרב ג'ייג׳יי הכט, נכדו של מי שהקים לפני כ 70 שנה עמותה דומה בארה"ב, שביקשה לסייע ברפואתם והתמודדותם של ילדים חולים בעת אשפוזם באמצעות משחקים, צעצועים וספרים.
מדובר במשחקייה הראשונה שנפתחת על ידי העמותה בישראל בעקבות ביקורם של מנהלים העמותה בארץ, אדם רודריגז והודיה בן שמחון.

ד"ר ארז ברנבוים מנכל בית החולים: "קיים קשר הדוק בין המצב הנפשי ושמחת החיים לבין יכולת הגוף לרפא ולשקם עצמו, בין אם באופן עצמאי ובין בעזרת צוותי הרפואה, על אחת כמה וכמה כשמדובר בשמחה וחיוך של ילד מאושפז שזוכה למשחקייה מדהימה בזמן אשפוזו. נמשיך לפעול ולהעמיד לרשות המטופלים שלנו את הציוד המתקדם ביותר, כמו גם את מירב הכלים שיכולים להנעים את זמנם בין כותלי בית החולים"

מר אשר זמיר – התורם: "מדובר ברגע מרגש ביותר, שהופך את בית החולים למקום שמח יותר עבור הילדים שנאלצים להימצא בין כתליו. זו זכות גדולה לעמוד כאן ולהביט בחיוכם של הילדים הקטנים"

הרב ג׳ייג׳יי הכט: "מתרגש לראות כיצד חלום של סבא שלי מלפני כ70 שנה, חוצה את גבולות ארה"ב ומגיע כאן לישראל ולראשונה בבית החולים הציבורי אסותא אשדוד. לחיוך של ילד אין מחיר וגם אין תחליף"

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן