נמל אשדוד מתייחד עם זכר הנופלים

טקס יום הזיכרון 2021 התקיים היום בנמל אשדוד בנוכחות המשפחות השכולות, יו"ר יד לבנים שלמה בן נזרי, מפקד בסיס חיל הים אל"מ אמיר גוטמן ומנכ"ל נמל אשדוד שיקו ז'אנה

מפקד בסיס חיל הים אמיר גוטמן, מנכ"ל הנמל שיקו זאנה ויו"ר בית יד לבנים שלמה בן עיזרי. צילום: פבל טולצ'ינסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

היום בצהריים התקיים טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה בנמל אשדוד בנוכחות המשפחות השכולות, יו"ר יד לבנים מר שלמה בן נזרי , מפקד בסיס חיל הים באשדוד אל"מ אמיר גוטמן, מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה, ועשרות עובדים מהנמל.
במסגרת הטקס נשא דברים שיקו ז'אנה, מנכ"ל נמל אשדוד: "הערבות ההדדית ביום זה מקבלת משמעות קדושה שכן, החיילים שנפלו במהלך הגנה על הארץ, קיפחו את חייהם למעננו, למען החברים והמשפחה שלהם בכדי שהאחרונים, יוכלו להמשיך לחיות. אותם גברים ונשים שאלמלא ההקרבה האישית של כל אחת ואחד מהם בנפרד, ושל כולם ביחד, לא היינו מצליחים לחולל את הפלא הזה שנקרא מדינת ישראל".
בדבריו התייחס ז'אנה גם לפיגוע שאירע בשטח נמל אשדוד ובו קיפחו את חייהם שמונה עובדים ושני אזרחים: "השכול הכה גם במשפחת נמל אשדוד, בפיגוע נורא שהתרחש אצלנו לפני 17 שנה, כל כך הרבה חיים נהרסו. משפחות יקרות, אנו נמשיך לפעול להנצחת זכרם של הנופלים במסגרת אירועים רבים שאנו מקיימים במהלך השנה להנצחת זכר הנופלים".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן