נמל אשדוד מסכם רבעון רווחי

חברת נמל אשדוד עוברת לרווח ברבעון השלישי ומציגה ביצועים תפעוליים חזקים עם רבעון שיא בשינוע מכולות: נמל אשדוד עובר לרווח נקי של 18.7 מיליון ב-9 חודשים הראשונים בשנת 2020, זאת לעומת הפסד נקי של 7.6 מיליון שקל במחצית הראשונה של השנה. החברה רושמת שיא כל הזמנים בשינוע מכולות: ברבעון השלישי שונעו מעל ל-262,000 מכולות

צילום: אביחי חזן
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

חברת נמל אשדוד מדווחת על מעבר לרווח נקי של 18.7 מיליון שקלים בתשעת החודשים הראשונים של השנה, זאת לעומת הפסד נקי של 7.6 מיליון שקל במחצית הראשונה. הכנסות החברה בתשעת החודשים הראשונים הסתכמו בכ770 מיליון שקל והרווח התפעולי הסתכם בכ-40.6 מיליון שקל. ברבעון השלישי הכנסות החברה הסתכמו בכ-261 מיליון שקל והרווח הנקי הסתכם בכ-26 מיליון שקל.
בנוסף, ברבעון השלישי רושמת החברה שיאים תפעולים בשינוע המכולות בנמל: חודש השיא היה אוגוסט השנה, במהלכו שונעו 90,300 יחידות (145,000 TEU). ברבעון השלישי של 2020 נרשם שיא כל הזמנים כאשר שונעו מעל ל-262,000 מכולות (425,000 TEU)

אורנה הוזמן-בכור, יו"ר נמל אשדוד התייחסה לפרסום הדוחות הכספיים ואמרה: "על אף התקופה המאתגרת במשק, לרבות השפעת הסגרים, ועבודה בתנאים של ריחוק חברתי, אנו מצליחים להראות מגמה חיובית חזקה. ברבעון השלישי חזרנו להרוויח ואנו מציגים מעבר לרווח נקי חזק. אנו בהחלט מעודדים מהביצועים של פעילות הנמל בהינתן האתגרים המורכבים. עם זאת, הנגיף עדיין מציב בפני כולנו עתיד עם אי וודאות, המתבטאת היטב בפעילות הגלובאלית של התעשייה שלנו. יש להדגיש כי במקביל לכל זאת, אנו ממשיכים להיערך בכל הכוח לפתיחת התחרות בשנה הבאה על מנת להגיע מוכנים בכל היבט".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן