נמל אשדוד ארגן הרמת כוסית לפסח

עובדי נמל אשדוד התכנסו היום לטקס הרמת כוסית ראשון שמתקיים בנוכחות פיזית מאז פרוץ הקורונה. הטקס התקיים תחת התו הירוק וכלל עובדים מחוסנים בלבד

צילום: פבל טולצ'ינסקי
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל


הטקס נערך במעמד יו"רית דירקטוריון נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור; מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה, רב העיר יוסף שיינין, מפקד בסיס חיל הים אל"מ עמיר גוטמן ונשיא לשכת הספנות, יורם זבה.
אורנה הוזמן-בכור, יו"רית דירקטוריון נמל אשדוד, בירכה:"אני נרגשת לראות את כולכם היום ומברכת על ההזדמנות שמתאפשרת לנו לשוב ולהתכנס, תחת המגבלות המקובלות. שנת הקורונה היתה מאתגרת, כאשר עם פרוץ המגפה כינסתי את ישיבת הדירקטוריון הראשונה והכנו תכנית מגירה סדורה שכללה מנועי צמיחה לנמל שיתאימו לרוח התקופה. כינסנו את הדירקטוריון אחת לעשרה ימים ואני רוצה לשבח את שיקו אשר מרגע כניסתו לתפקיד, יישר קו ופעל ללא פערים."

הוזמן-בכור הוסיפה: "אני רוצה להתייחס לשנה המאתגרת שבפתחנו, בעוד בפחות מחצי שנה יפתחו שני נמלים חדשים, נהיה שישה נמלים על אותו משק, אולם בשלו התנאים ואנו עם הפנים לתחרות. שינויים הם דבר שלוקח זמן, ואנחנו צריכים לעשות שינויים ב-DNA שלנו שיביא אותנו אל עבר התחרות ערוכים בצורה טובה ביותר. אני מאחלת לכולם חג שמח, בריאות איתנה ומנוחה לנפש ולגוף."
שיקו ז'אנה, מנכ"ל הנמל ציין בפתח דבריו כי הוא מציין בימים אלה שנה בתפקיד, וזה הטקס הראשון בו הוא מבלה עם אנשים מהנמל. "שנת הקורונה שעברה רק חידדה והעצימה את המשמעות של הנמל עבור מדינת ישראל. אנחנו מדינת אי כאשר 99% מהסחורות עוברות דרך הים, ולכן נמל אשדוד משמש העורק הראשי של המדינה.
מאז כניסתי לתפקיד, חווינו שנה מאתגרת שהחלה עם משבר עולמי שהשכלנו והצלחנו ולעבור אותו תוך שבירת שיאים, בעיקר בזכות תפקודם המקצועי ומסירותם של העובדים והעובדות. אני רוצה במעמד זה להודות ללקוחות על האמון שאתם נותנים בנו, חברי ההנהלה, והדקטוריון שבראשה אורנה הוזמן-בכור, על ההנהגה האמיצה, וההובלה לכיוון ומגמה חיוביים."

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן