נלחמים בשיימינג והחרמות: פרויקט 'יצאת צדיק' לתלמידי בית ספר שחר

נושא החרמות והשיימינג בעיקר ברשתות חברתיות בוער מאוד בתקופה האחרונה. כדי להתמודד עם המצב הזה יזמו בבית הספר שחר באשדוד פרויקט מבורך , "יצאת צדיק"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

ילדים רבים בארץ ובעולם נפגעים מכך ובמקרים חמורים יותר הם אינם יכולים לשאת את ההרגשה הנוראית הזו ומגיעים למצב אובדני. לאור המצב העגום עמיחי חדד רכז המוגנות בבית ספר 'שחר' יחד עם הצוות החינוכי מקיימים בימים אלו פרויקט מיוחד בתוך בית הספר: "יצאת צדיק" בפרויקט זה הצוות החינוכי יתעד מעשים טובים מיוחדים של תלמידים כלפי החברים שלהם במהלך ופעם בחודש יבחר התלמיד עם המעשה המיוחד ביותר וצוות בית הספר יגיע בהפתעה לביתו של התלמיד יחד עם רכז המוגנות להעניק לו גביע, חולצה, תעודה וסטיקרים לרכב.
הפעם נבחרו 2 תלמידים: רן שמש ויונתן דנן, שני התלמידים לקחו על עצמם להוות חברה לילד מכיתה א', ששיחק לבד בהפסקות ולהעצים אותו ובנוסף הקדישו בשבילו את הפסקות 12 שלהם, שיחקו איתו ושיתפו אותו בקיוסק הערכים הבית ספרי בחלוקה של פרסים לתלמידים מצטיינים.
פרויקט זה הינו חלק מתכנית מוגנות חברתית הפועלת ב10 בתי ספר בעיר תחת הרשות העירונית "מהו"ת" ומינהל החינוך בעיריית אשדוד. סימונה מורלי מנכ"לית הרשות בירכה על פעילות המוגנות בבית הספר ועל הפרויקט הייחודי המעצים והחשוב.

ממהו"ת נמסר כי בראש הפרויקט עומד עמיחי חדד, רכז המוגנות שדואג לסביבה בית ספרית נעימה, ערכית וחברתית. "תודה לרמי רחמים כהן מנהל ביה"ס, תודה לעוזרים ולמסייעים בפרויקט: שרון אביטבול ñהסגנית בית הספר, שני אוחנה – רכזת חינוך חברתי, יועצת ביה"ס- אירית ביטון, לרותם מגידי- מנהל תכנית מוגנות חברתית, למשפחת שמש על האירוח ולחושן קדוש על הצילום".

דילוג לתוכן