נחתם: 20 אלף דירות יחוזקו וישודרגו ברובעים הוותיקים באשדוד

ראש העירייה חתם על הסכם מול משרד השיכון, ולפיו אשדוד תיכלל ברשימת הערים שבהן יינתן מענק לביצוע תשתיות ציבוריות בהיקף של 25 אלף שקל -על כל דירה שתיבנה במסגרת התחדשות עירונית בכפוף לעמידה ביעדים.

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

ההסכם מתייחס ל-25 תוכניות פינוי-בינוי בעל הרובעים הוותיקים. הוא מהווה מסגרת להתחדשות עירונית, ונועד לתמרץ רשויות לאשר תוספות פינוי בינוי וגם וחיזוק מבנים, תוך קבלת סבסוד ממשלתי לעירייה על עלויות הנובעות מתוספות אלה

.

בזכות כך יתאפשרו המשך בנייה ושדרוג המרחבים הציבוריים ברובעים הוותיקים, שבילי הליכה ואופניים חדשים, החלפת התשתית הישנה להולכה תת קרקעית של מים וביוב, פארקים, גני משחק, הטמנת קווי חשמל והרחבת השטח הציבורי . כמו כן, יוקמו מבני ציבור חדשים, בתי ספר, גנים ומרכז קהילתי שירחיבו את השירות לתושב.

ראש העיר ד"ר לסרי: "אני גאה בכך שהביצועים הטובים של העירייה, באמצעות המינהלת להתחדשות עירונית, גרמו למשרד השיכון לבחור באשדוד ובעוד 10 רשויות נוספות לקבלת התימרוץ. ההסכם יפתח אופציות נוספות לצעירי אשדוד לקנות כאן דירות, וזאת לצד חיזוק המבנים ושיפור המיגון בהם. אני מודה למשרד השיכון על הליווי ולצוותים המקצועיים בראשות מנכ"ל העירייה על קידום הבינוי".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן