נחנכה כיכר ע"ש מועדון ׳ליונס׳

השבוע נערך טקס חנוכת כיכר על שם מועדון ליונס, לכבוד תרומתו הרבה של המועדון לאשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מועדון ׳ליונס׳ אשדוד חגג השבוע בהתרגשות רבה את חנוכת הכיכר ע"ש המועדון . הכיכר נמצאת במפגש הרחובות יצחק רבין ואלטלנה הטקס,  בהנחיית חבר המועדון ויזם הכיכר אלכס שמעוני, נפתח בהקראת "תפילת השלום" כנהוג בליונס ע"י חברת המועדון אסנת מרקוביץ.

ראש עיריית אשדוד, ד"ר לסרי נשא ברכות וציין את פועלו הרב של מועדון ליונס לעיר אשדוד. במיוחד את פרויקט צילום ואיתור עין עצלה. עד כה צילמנו 13,800 ילדים שמתוכם 8% אותרו עם עין עצלה וביניהם גם נכדו של ד"ר לסרי. לאור חשיבות הנושא, ציין ד"ר לסרי כי ירכוש עבור המועדון שלנו ״מכשיר נוסף על מנת שנספיק לצלם את כל ילדי הגנים בעיר בכל המגזרים, לפני עלותם לכיתה א’״.

נציבת ליונס הארצית ורדה גוטמן ברכה בחום וציינה את מכלול ההתנדבויות של מועדוננו והמגוון הרחב למרות היותנו מועדון צעיר אך עם הספק ענק.

הנשיאה לילי כנפי ציינה שמועדון ליונס אשדוד זכה במקום הראשון בארץ לשנים 2019-2020 בציון לשבח על פעילות אינטנסיבית ובתקופה הקשה של הקורונה.

מועדון ׳ליונס׳ אשדוד נחנך בשנת 2016 פרי יוזמת רבקה שמיאן, הנשיאה המייסדת שכיהנה בתפקיד 3 שנים. לאור התרומה הברוכה לאשדוד, הוחלט לקרוא כיכר ע"ש המועדון.

נושא הכיכר עלה על הפרק ע"י החבר אלכס שמעוני כדי להעלות את המודעות בקרב תושבי העיר לקיומו של הארגון ההתנדבותי החברתי הגדול ביותר בעולם אשר הוקם בארצות הברית למעלה מ-100 שנה. אלכס דירבן את חברי המועדון לפעול למען הקמת כיכר ליונס בעירנו אשדוד כפי שקיים בחו"ל. בעירייה נענו לרעיון והשבוע נערך טקס חנוכת הכיכר.

בסיום הטקס נטמנה מגילת יסוד באדמת הכיכר. חתומים על מגילת היסוד, ראש העירייה ד"ר לסרי, חברי המועצה הלן גלבר ויניב קקון, הנשיאה לילי כנפי, היזם אלכס שמעוני, החברים מימי פוגל, אפרים מלץ ורחל מלכה הנשיאה הבאה, הנציבה ורדה גוטמן נציבים לשעבר.

 את האירוע הנעימה בשירה הזמרת יוליה. את הטקס הפיק יוסי עטר.  נשיאת ׳ליונס׳, לילי כנפי ביקשה להודות לד"ר יחיאל לסרי, ליוסי עטר, לדינה בר אולפן, לגבי כנפו, יניב קקון, אופיר לסרי, רם אהרוני וכל מי שתרם להצלחת האירוע.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן