נחנך אגף חדש במקוה רובע ו'

בטקס צנוע ושקט ללא קהל ואורחים, הגיע הרב הראשי רבי חיים פינטו יחד עם הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית לקביעת מזוזות במקוה ברובע ו' שלאחרונה הסתיימו עבודות הבניה והשיפוצים באגף החדש

הרב חיים פינטו ויו״ר המועצה הדתית קובעים מזוזה.
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

עם כניסתו לבנין הגדול והרחב ברובע ו', הרב חיים פינטו הביע את התפעלותו מהבניה החדשה, הניקיון וההגיינה הניכרת מכל פינה, הכיורים החדשים, המראות, וחדרי ההמתנה החדשים כיאה למקום חשוב וקדוש זה.

הרב פינטו ציין במיוחד כאשר אנו נמצאים בימים אלו של התפשטות הנגיף ונדרשת זהירות מופלגת של רמת הגיינה וחיטוי, הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה ממשיך בהוראתו בכל המקוואות בעיר לשמור על רמה גבוהה של ניקיון וחיטוי לעיתים קרובות מאוד.

הרב פינטו ניגש לראות מקרוב את בורות הטבילה וציין לשבח את המים הצלולים והנקיים ומיד בירך מעומק ליבו את כל הבאות לקיום מצוה יקרה וחשובה זו, שיזכו לשלום בית ולצאצאים הגונים ההולכים בדרך הישר המסורה לנו מסיני, ובזכות מצוה יקרה וחשובה זו, יזכו שימלא ה' משאלות ליבן לטובה ולברכה. הרב פינטו ביקש להדגיש שוב "כי אין כלל לחשוש לתחלואת הנגיף במקוואות הטהרה, היות ובכל המקוואות בעיר פועלים לפי  הנחיות המחמירות של משרד הבריאות".

בשלב זה ניגש הרב חיים פינטו וקבע את המזוזה בכניסה ואחר כך קבע את המזוזה הגדולה בשער הכניסה הראשי יחד עם הרב עובדיה דהן, תוך כדי שהרעיף ברכות וישועות לכל המקיימות את המצוה החשובה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן