מר ישראל מייד אין אשדוד

יבגני ריז, מנהל מכון הכושר של מרכז קהילתי 'בית לברון' זכה בתואר מר ישראל בקטגוריה לבני חמישים פלוס

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

ביום שישי האחרון נערכה במושב תימורים, הסמוך לקריית מלאכי אליפות ישראל בעיצוב הגוף של איגודים: IBFF ו- MBC עם תחרויות למר ישראל 2020, מיס פיטנס 2020, פיתוח גוף לנוער 2020, פיתוח שרירים לנשים 2020, האישה החטובה 2020 ועוד. את אשדוד ייצג יבגני ריז (59), מנהלו המקצועי של מכון הכושר במרכז הקהילתי 'בית לברון' מאשדוד שזכה בפרס הראשון בקטגוריה של בני 50 + בתחרות מר ישראל תוך שהוא גובר על יריבים משמעותיים. יבגני, הנשוי לנטליה, אב לארבעה וסב גאה לנכד למד באוניברסיטת מוסקבה לתואר ראשון באתלטיקה ובהמשך הנדסת מכונות. לארץ הוא עלה בשנת 2004, וכרבים מהעולים עסק בשלל עבודות לפרנסתו: עבד בסופרמרקט, בשדה התעופה ואף כפועל המפעל בטון.

לפני כשבע שנים גמלה בליבו ההחלטה לעסוק בתחום שאותו הוא אוהב ורואה בו שליחות, ואז החל לעבוד כמדריך במכון הכושר של מרכז קהילתי 'בית לברון', שבו הוא מתגלה כעובד מקצועי ומסור הדואג באופן אישי להתקדמות של כל אחד מהמנויים המתעמלים במקום: הצעיר שבהם בגיל 14 שנים ולמבוגר מלאו לא מזמן 90 שנים. יואב טל (45), אף הוא אשדודי עם עבר עשיר בתחום כמי שבעצמו התחרה בנעוריו בתחרויות מר ישראל , בוגר קורס מאמני כושר במכון ׳וינגייט׳ ומי שבעברו הדריך יחד עם אשתו איילת במכון הכושר במרכז קהילתי 'בית לברון' מעיד על יבגני ריז: "את יבגני הכרתי במכון הכושר באשדוד: בחור נחמד, מקצועי וצנוע המסור מאוד לעבודתו ורואה בה ממש שליחות לחיים". יבגני פעיל בשיטת עיצוב גוף, שאותה מוביל איגוד WBNF – איגוד לפיתוח גוף טבעי המבצע לחבריו בדיקות דם , בדיקות פוליגרף, ובדיקות שתן לוודא שאכן המתחרים נקיים מכל חומר ותוספים שאינם טבעיים.

טל, העורך תחרויות של מר ישראל משנת 2010 ועד היום, משמש סגן כמזכיר וכסגן נשיא של איגוד IBFF וכאחראי לוגיסטי ומלווה אישי של מתחרים במשלחות לאירופה לתחרויות המייצגות את ישראל היה מנחה התחרות ביום שישי והוא מספר על הזוכה בהתפעלות: ”יבגני הצליח לגבור על מתחרים אשר מתאמנים בשיטות לא טבעיות וניצח אותם: לדוגמה, סרגיי מישנקו, שהיה מר יוניברס בשנת 2003 ואלון בן שחר, שהיה אלוף אירופה בפוואר ליפטינג ושזכה בתחרות מולטי מר ישראל בשנות השמונים והתשעים והיה מתחרה צמוד לאלי האנה בזמנו, ויבגני ניצח את כל אלה ובגדול."
משה אלחרר, מנהלו של מרכז קהילתי 'בית לברון ' גאה בהישגו של ריז ורואה בו עדות למקצועיות של מכון הכושר, " מכון הכושר משקף את אופיו של יבגני״.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן