מרכז צעירים חדש באשדוד

משרד הבינוי והשיכון יחד עם מרכז כיוונים ועיריית אשדוד השיקו תכנית חדשה לקידום צעירים, זאת במטרה לפעול יחד עם הצעירים תושבי השכונות בתחומי ההשכלה הגבוהה, התעסוקה האיכותית, מיצוי היכולות האישיות והמעורבות הקהילתית

צילום: עיריית אשדוד
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

המרכז שיקרא כיוונים בשכונה" ימוקם ברובע ו', המרכז החדש מיועד לצעירות וצעירים בגילאי 18-35, עולים וותיקים המתגוררים בשכונות הצפוניות של אשדוד. אמש, התקבצו צעירים וצעירות ותושבי הרובע לערב הפתיחה שהחל בקבלת פנים קלילה על כוס בירה והמשיך לכיתת אמן ייחודית ומרגשת של חנן בן ארי. 

את הערב פתחה בנאום ברכה אילנית שאטה שתרכז את השלוחה החדשה של המרכז.  שאטה ברכה על המיזם וקראה ליושבים בקהל להפיץ את הבשורה.

אחריה עלה לברך מר יוסי חדד, מנהל מירקם ותיק במשרד השיכון שאמר כי ההשקעה היא ישירה וחשובה לתושבי הרובע ולצעירי השכונה. חדד ציין כי התכנית תתקיים ב – 18 ישובים בארץ כאשר אשדוד היא אחת מהן בהשקעה של 6 מיליון ₪ שיופעל עם רשת "עתיד-רשת חינוך ובתי ספר"  

את עיריית אשדוד ייצג יניב קקון, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק הצעירים. קקון בירך בשם ראש העיר וכתושב שגדל ברובע ו' אמר שזהו צעד מכונן ומרגש, זהו צעד שמאפשר חיבור אמיתי לשטח, לתושבים, ישירות הביתה בלב השכונה. "זהו המקום לחלום את הדבר הבא שלכם, בין אם הוא פתיחת עסק, לימודי תואר או תעודה, הפקה תרבותית או חברתית, תעסוקה או מיזם טכנולוגי" וחתם את דבריו בכך ש"את המרכז החדש נבנה יחד סביב החלומות והצרכים שתביאו אתכם" וקרא לצעירים "לפרוץ את הדרך כנחשון בן עמינדב כחלוצים לפני המחנה בהמון אהבה". 

בעירייה אומרים כי השאיפה היא שהתכנית תמשוך אוכלוסייה צעירה לשכונות ותסייע להגדיל את מספר הצעירים המתגוררים בשכונות הוותיקות, תוך חיזוק השכונה וחיזוק הקשר שלהם לשכונה ולקהילה. זאת תכנית שבה כולם מרוויחים, מרמת הפרט ועד רמת הקהילה המקומית והעיר.

בחלק האומנותי נהנו הנוכחים מכיתת אמן עם הזמר והיוצרחנן בן ארי שקינח במיטב שיריו תוך  דיון מעמיק ובשיתוף הקהל.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן