מערכת הבחירות באשדוד מתחממת: סיעתו של ראש העיר אשדוד הגישה תלונה במשטרה

סיעת "אשדוד בתנופה" בראשות ד"ר יחיאל לסרי ראש העיר אשדוד וממ"ק ראש העיר גבי כנפו הגישה היום (שישי) תלונה במשטרה כנגד ארגון אשר פועל לדבריה בשיטות עברייניות במטרה לפגוע בסיעה וחבריה.כנפו מגיש התלונה:"זה הזמן לעצור את גורמים מלחבל בעיר אשדוד"

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

תוכן התלונה הוא התחזות לעובד ציבור והתחזות כאדם אחר, במטרה להונות. המגישים מבקשים מחוקרי משטרת אשדוד למצוא את האחראים להפצת שקרים מתוך רצון לפגוע בסיעה ובחבריה.

ביום שישי האחרון הופצו מסרונים-sms לתושבי העיר אשדוד שבהם נטען שעו״ד גבריאל כנפו, החליט לפרוש מהחיים הציבוריים. ההודעה אף הייתה חתומה לכאורה על ידי כנפו.

"סיעת אשדוד בתנופה, כאמור הגישה תלונה במשטרת אשדוד במטרה לחשוף את הארגון, אשר הבין שהאמת עליהם נחשפה בנסיבות אחרות." נמסר מסיעת אשדוד בתנופה.

"הדבר הכעיס את חברי הארגון מאוד, ולכן בחרו לנסות ולפגוע בעו״ד כנפו, שפועל בהתנדבות מלאה במסגרת תפקידו כמ״מ ראש העיר אשדוד".

מגיש התלונה ממ"ק ראש העיר אשדוד עו״ד גבריאל כנפו: "השיטות העברייניות לא יחזיקו מעמד. אנחנו מאמינים שמשטרת ישראל תעשה את המאמצים לחשוף את אותו ארגון, אשר החליט להתמודד באופן אחר ומסוכן לעיר ותושביה.

חשוב לציין- נפעל להרחיק בכל הכוח את אותם גורמים ואנו גם מודעים שבשיטות שלהם הם ייצרו הודעה הפוכה במטרה להציג שגם להם יש מתחזים.

זה הזמן לעצור את גורמים מלחבל בעיר אשדוד ואנו נעשה זאת במטרה לשמור על יופיה ואחדותה של עירנו הנפלאה".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן