מערבל בטון פגע במשאית חונה וברח, הנהג תובע שתי חברות ביטוח

נהג משאית אשדודי שנפצע בעת שמערבל בטון התנגש במשאיתו בעת שישב בקבינה במהלך הפסקת אוכל, תובע כמיליון ש"ח מחברות הביטוח כלל והראל שביטחו את משאיתו ואת מערבל הבטון. כך עולה מתביעה שהגיש לבית משפט השלום באשדוד באמצעות עו"ד תאונות דרכים דותן לינדנברג

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בתביעה נטען כי לפני כ-7 שנים בשעת בוקר, הנהג החנה את משאיתו בצד הדרך בכביש 1, התיישב במושב הקדמי הסמוך למושב הנהג לצורך המתנה, מנוחה ואכילה ובחלוף כרבע שעה, מערבל בטון התנגש במשאיתו ופצעה אותו. הנהג ביקש מנהג מערבל הבטון  שהתנגש בו את פרטי הביטוח אך הוא נענה בשלילה  וברח מהמקום התאונה.

לאחר התאונה הנהג פנה לחדר מיון במרכז הרפואי ׳קפלן׳ שברחובות, כשהוא סובל מחבלת ראש וגבה ימנית, מסחרחורות, הקאות ומטשטוש ראיה. עוד עולה כי מאז התאונה נהג המשאית, בן ה-40, סובל מכאבים והגבלת בתנועות הצוואר שמקרינים  לכתף. בבדיקת CT עמוד שדרה הודגם  כי מקור הכאבים בבלט דיסק במספר חוליות בצוואר, הלוחצות על שורשי העצבים.

שתי חברות הביטוח, זו שבטחה את משאיתו וזו שבטחה את מערבל הבטון סרבו לשלם לו פיצוי.

חברת כלל שביטחה את משאיתה סרבה לפצות אותו בטענה כי מנסיבות התאונה עולה כי הנהג לא עשה שימוש ברכב בזמן התאונה והפנתה אותו לחברת הביטוח שבטחה את מערבל הבטון שהתנגש בו.  חברת הראל שבטחה את מערבל הבטון סרבה אף היא לפצות אותו, בהתבסס על "הלכת אדרי", בטענה כי החנה את משאיתו  במקום שאסור לחנייה.

לאור הסירוב מצידן, בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות גוף, הגיש בשם נהג המשאית, תביעה נגד שתי חברות הביטוח.  בתביעה הנהג מבקש לקבל פיצוי עבור הפסד שכר ופנסיה, עזרת צד ג', הוצאות רפואיות וכאב וסבל. טרם הוגש כתב הגנה.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן