מסתמן: תרגיל גאוני של יו"ר ש"ס אריה דרעי למנוע תמיכה של אגודת ישראל וש"ס ביחיאל לסרי

ההחלטה המסתמנת של תנועת ש"ס לתמוך ביו״ר סיעת שס אבי אמסלם,כמועמדה לראשות העיר הולכת ומתבררת ככזו שיכולה לפי בכירי ש"ס להכריע את גורלו הפוליטי של יחיאל לסרי ולהביא להפסד שלו. האם התרגיל יצליח? האם אגודה תשנה דעתה עוד חזון למועד

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

לכל ידוע שראש העיר אשדוד ד"ר יחיאל לסרי חייב את ש"ס ואגודה איתו כדי להיות מועמד ריאלי בבחירות ולנצח קדנציה רביעית.

בלעדי אחת מהן ללסרי סיכוי לא גבוה לזכות בראשות העיר. בבחירות הקודמות לסרי קיבל את תמיכת שס ואגודת ישראל במלואה וניצח על חודם של מאות קולות. באחרונה הדיווחים מסביבתו של לסרי הם שהקדנציה הזו שיפרה את מעמדו הפוליטי. בשבוע שעבר הוא גם קיבל את תמיכת אגודת ישראל והוא במאמצים גדולים לקבל את.תמיכת ש"ס. זאת ככל הניראה לא.תגיע ואת עיקר המאמצים עושה לסרי דרך רבנים המזוהים עם ש"ס כמו הרב מאיר אבוחצירא.


התרגיל של דרעי החל בהחלטה של שס לתמוך באמסלם כמועמדה לראשות העיר. משמעותה היא שלסרי לא מועמדם. התרגיל יהיה לאתגר את נציגי אגודת ישראל שלפתע יש מועמד חרדי לדרוש מהם לתמוך בו. האם יוותרו על זה? לא לתמוך באמסלם?. לא לתמוך במועמד חרדי?

זה גם מאתגר מספר רבני ש"ס בעיר שמאוד רוצים את לסרי כמועמד שלהם לראשות העיר. הרי הם לא יוכלו להתנגד למועמד חרדי ביו"ר ש"ס באשדוד.

בימים הקרובים יצאו בש"ס בהכרזה רשמית על אמסלם כמועמדם בליווי "כתב אשמה" שלהם שמפרט מדוע ש"ס סבורה שלסרי לא יהיה מועמדם בשום צורה ובו פירוט כל מה שהם עברו בקדנציה האחרונה ממנו ולשיטתם זו הייתה קדנציה שבה הם הופלו לרעה ונפגעו ממנו קשות. כל זאת לטענתם כשהם מופלים לרעה אל מול החרדים אשכנזים.

האם בסופו של דבר מדובר בתרגיל שנועד לבסוף לאותת לאגודת ישראל ללכת יד אחת על מועמד מוסכם? אם לוקחים בחשבון שעל הפרק יש גם את העיר בני ברק שחשובה לאגודה הכל פתוח.

סרי יכול דווקא לחגוג בחודשים האלה כשסוגיית החרדים יורדת מהגב שלו והוא יוכל לקבל את אהדת החילוניים והמסורתיים.

ובקיצור הכל פתוח ולסרי צריך להתארגן על המהלך כדי לא להפסיד בסוף גם את.אגודה.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן