מסע הרכישות של משפחת אבו לא עוצר באשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

לפני מספר ימים פורסם כי המיליארדר צחי אבו רכש מיצחק תשובה חלק ממגדל דירות יוקרתי בתל אביב, תמורת כתשעים מיליון שקלים, במגדל שעדיין בבנייה, יוקמו 180 דירות  יוקרה. זו לא העסקה הראשונה של משפחת אבו עם יצחק תשובה, לפני מספר חודשים קנה צחי ואביו מתשובה בסכום 720 מיליון שקלים קרקעות בפי גלילות 330 דונם באשדוד, 350 דונם בירושלים, 31 דונם בחיפה ו-108 דונם בבאר שבע.

במקביל, צחי אבו מקדם תוכניות ענקית לבניית 1800 יחידות דיור בשמורת הטבע ניצנים בסמוך לרובע י"ז, הנמצאת בשטח השיפוט של המועצה האזורית באר טוביה.

פריחה רוצה לסכם את מסע הקניות של צחי אבו ואביו, בחודשים האחרונים: . 720 מיליון שקלים עבור פי גלילות, 90 מיליון שקלים קניית אתר פסולת ליד ניר גלים, תוכנית לבניית 1800 דירות בשמורת הטבע ניצנים ו קניית מגדל יוקרתי בת"א, 90 מיליון שקלים כל מטר מרובע בדירה עולה באזור כשבעים אלף שקלים.

דויד דברשווילי, הבעלים של "דטו ג'ודו – האקדמיה לג'ודו באשדוד", נפגש בתחילת השבוע עם אלוף העולם הישראלי, שגיא מוקי, ימים ספורים לאחר שחזר מטורניר המאסטרס בדובאי, בו זכה במדליית ארד. מוקי אירח את דברשווילי בביתו בנתניה והשניים שוחחו על ההרגשה לשוב לקרבות לאחר חודשים ארוכים ללא תחרויות.

דברשווילי אמר: "כמי שגדל והתחנך בתוך הענף, כמי שמתאמן גם בימים הטרופים האלה, לבד ועם הנבחרת. וכמי שחווה הישגים בענף, אני חייב להודות שהחזה שלי מתפוצץ מגאווה כבר כמה ימים בעקבות ההישגים המופלאים של החברים-אחים שלי: שגיא מוקי, פיטר פלצ'יק וברוך שמאילוב. שלושתם שיחקו אותה בגדול בטורניר המאסטרס – ואין ספק שהדרך לטוקיו מתוקה מתמיד… "בגלל זה, בגלל כל מה שאנחנו עוברים עם מגבלות הקורונה, ההישג הוא כפול. אני נשבע לכם שאני כל כך גאה בחברים שלי – גם בשגיא, גם בפיטר וגם בברוך אבל לא רק בהם, אלא גם בכל הג'ודוקאים שייצגו את מדינת ישראל, החברים שלי, שהשתתפו בטורניר. כולם יכולים לעמוד בראש מורם ולהיות גאים על המעמד

פריחה שמעה שצ׳ארלי רימון, המציל הוותיק של אשדוד ומוותיקי המצילים בארץ הגיע בבוקרו של יום שלישי השבוע, כמדי יום לתחנת ההצלה. קיץ או חורף, בשביל צ׳ארלי הים הוא הבית.  צ׳ארלי ראה כבר הכל, אך תמיד הוא מתרגש כאילו זו הפעם הראשונה שלו בים.

תושב שסייר בחוף הבחין בצב שהסתבך בתוך שק שנסחף לחוף. התושב הרים את הצב מיד, קרא לצ׳ארלי שהיה באותה העת בתחנת ההצלה (שסגורה כעת), וביקש את עזרתו על מנת לסייע לצב. הפה של צ׳ארלי: ״סמוך לשעה 14:45, ורגע לפני שסיימתי את המשמרת הגיע אליי תושב ובידו צב שהסתבך בחוטי שק שנסחף לחוף. העליתי את הצב לתחנת ההצלה והתחלתי לשחרר ממנו את השק שהיה סבוך בין רגליו ובין צווארו״.לאחר החילוץ, צ׳ארלי יצר קשר עם פקחי רשות הטבע והגנים, על מנת להעניק לצב טיפול מתקדם ולסייע לו לשוב לטבע במהרה. צ׳ארלי הוסיף: ״אני מקווה שלאחר שהצב יחזור לכושר הוא ישחה כאן אצלנו בחוף הרייבירה״. פריחה מפרגנת לצ׳ארלי, שדואג תמיד להיות במקום הנכון, בזמן הנכון

שלוה ללוצאשווילי ממקימי חברת מוניות אשדוד ציין יום הולדת 70, טיפהל'ה לפני שהסגר התהדק וחגג באירוע אינטימי עם המשפחה הקרובה בביתו. בעוד שהוא ידע שרק משפחתו המצומצמת מגיע לערב ביתי, ילדיו הפתיעו בתכנית אמנותית שכללה את הזמרים שבי קורן ו-ויטו מגיאורגיה ומצגת מרגשת עם תמונות משבעים שנות חייו. על התפריט הקולינרי עמלו הטבחים של מסעדת פטרה והמאסטרו לסושי ירון בן חמו מה'טורו'. היה שמח.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן