מי יציל את הפרויקט "מחשב לכל ילד"?הפרויקט החשוב של העיר אשדוד בסכנה

משנה: המיזם מחשב לכל ילד שהוקם על ידי מישל ביטון יושב ראש ועד תפעול בנמל אשדוד ויעקוב מלול תושבי העיר אשדוד זקוק למשרד חדש שבו יוכלו להמשיך לבצע את עבודת הקודש שלהם.

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מיזם "מחשב לכל ילד" הוא מיזם שהתחיל בתקופת הקורונה ועבר מפה לאוזן וכיום מישל ויעקב הצליחו לעזור ליותר מ2,500 ילדים ומשפחות, המיזם מתקיים בעיר אשדוד ומיועד לתושבי העיר אך כל עוד יש בקשה גם ממשפחות מערים אחרות מישל ויעקב דואגים לעזור גם להם ולא משאירים אף אחד מאחור. מישל מספר שהיום כמעט בכל בית ספר ותיכון ישנה דרישה שכל תלמיד יגיע עם מחשב נייד מהבית והוא לא רוצה שאף ילד ירגיש שונה מהאחר. 

המיזם מורכב מתרומות, מידי פעם מישל ויעקב מקבלים תרומות של מחשבים חדשים לגמרי אך לרוב הם מקבלים תרומות של חלקים שונים של מחשבים ומבצעים באופן עצמאי הרכבה והתקנה מחדש ובכך יוצרים מחשבים מוכנים לשימוש ותורמים אותם עבור משפחות וילדים הזקוקים לכך. 

עד כה המיזם התקיים בזכות משרד שקיבלו בבניין ב"גן העיר" וכעת הם נדרשים לפנות את המשרד ואת כל הציוד הקיים ולמצוא מקום חדש לעבור אליו ולעבוד דרכו. "ברגעים אלו נמצאים ברשימת המתנה למחשב מעל 70 משפחות שמחכות למחשב." בשביל שמישל ויעקב יוכלו להמשיך במלאכתם החשובה ושהמשפחות יוכלו לקבל את המחשבים הם זקוקים לחדר או משרד חדש שבו יוכלו להמשיך את מלאכתם החשובה.

"אני פונה בבקשה לעזרה לכל מי שיכול לבוא ולעזור במקום קטן. חדר או משרד ששם נוכל להמשיך לתקן מחשבים ולהעביר למשפחות על מנת שהמיזם החשוב שלנו לא ייעצר."

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן