מזלות מבשלים – חלק ב'

צילום: pexels
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מזל מאזניים-  בני המזל תמיד קשה להם להחליט גם במטבח, הם מבזבזים המון אנרגיה בהחלטות מה לבשל גם כשמדובר בארוחה פשוטה. הם יוציאו מההקפאה עופות, דגים, בשר בקר, וברגע שעברו את עינויי ההחלטה אז יתחילו לבשל.   המאזניים מבשלים ברוגע, שלווה וטוב טעם וחשוב להם מאוד שהאוכל יהיה צבעוני ויראה טוב ואסטטי. הם אוהבים לבשל לבד במטבח ושאף אחד לא יפריע להם ושהמטבח יישאר נקי ומסודר לכל הבישולים. 

מזל עקרב- העקרב הוא המתכנן ובמחליט הבלעדי במטבח, הוא בוחר מראש מה לבשל ומכין את כל המצרכים, ולא אוהב שיתערבו לו מה לבשל ואיך לבשל. הוא מבשל במרץ רב ודואג שכל בני הבית יהיו מרוצים ושבעים. הוא לא מתפשר על איכות המצרכים, מבשל בקפידה רבה ובסבלנות רבה ואוהב להגיש את האוכל בכלים איכותיים , ושהשולחן יהיה ערוך בצורה יפה ומרשימה. הוא אוהב לבשל בכמויות גדולות, וגם לאחסן אוכל במקפיא לכמה ימים.    

 מזל קשת-  הקשת הוא ספונטני במטבח ולא תמיד הכל מתוכנן מראש אצלו. הוא נכנס בקלות למטבח ומבשל במה שיש בבית, הוא מלא המצאות, מבשל במהירות וגם חפיף, ולא אוהב להשקיע שעות רבות במטבח.  הוא גאה מאוד בכושר הבישול שלו ובחוש ההמצאות שלו ומאושר שמחמיאים לו, וגם ישמח לחלק מתכונים.

מזל גדי-  הגדי ערוך מראש מה לבשל ומכין בקפידה את כל המצרכים, סירים וכלים. הוא מבשל בסבלנות ואוהב לבשל אוכל כבד, מטוגן, מבושל ועם רטבים עשירים וזאת בזהירות שלא יישפך כלום, ולא ייפול שום דבר. הוא מבשל לפי סדר את כל המאכלים בקפידה כך ששום דבר לא יישרף ושהאוכל ייצא טעים ולשביעות רצונם של כל בני הבית. לבסוף הוא גם מנקה את המטבח ושוטף את כל הכלים. 

מזל דלי -לא אוהב לבזבז הרבה זמן במטבח, זמנו יקר מכדי להשקיע אותו במטבח. הוא מבשל בחוסר שקט ולא תמיד מרוכז בזמן הבישול. כאשר הוא במצב רוח טוב הוא אלוף בהמצאות במטבח ובעל רעיונות, מקוריים, ויכין מאכלים מיוחדים ויקשט את המנות בצורה מקורית. הוא אוהב אוכל עממי ומזין, אוהב שנמצאים איתו אנשים במטבח כדי לבדר ולצחוק. הוא אינו נעלב אם מישהו אומר שלא אהב את מה שהוא בישל.  

מזל דגים-  אוהב את המטבח ומבשל, גם אם הוא לא מרגיש בטוב. מפשיל מייד שרוולים ונכנס למטבח ומשקיע הרבה מזמנו מהמרץ שלו כדי לבשל ולרצות את כל בני הבית. הוא סוחב הכל לבד, מבשל לבד במטבח מבלי לבקש עזרה מאף אחד. הוא מתאמץ להכין מאכלים מיוחדים וזוכר בעל פה את המתכונים. הוא מבשל בעת ובעונה אחת מספר תבשילים או מאפים. אינו אוהב מאכלים מסובכים או לא מוכרים. הוא יוצא מהמטבח באפיסת כוחות והוא איננו מצפה לקבל מחמאות מאחרים על בישוליו.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן