מופע‫: ׳המפלט׳

עם חזרת עולם התרבות לפעילות כמעט מלאה לפי התו הירוק, חזרו בחוף של ׳אידי׳ למופעי אמצע השבוע של הרכבים מקומיים‫. ברביעי האחרון הופיעו "צביקה רז וילדי הגימנסיה" במופע מחווה לשירי אריק איינשטיין

צילום: יח"צ
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בשלישי הקרוב יעלו לבמה להקת 'המפלט' הרכב רוק מקומי שמבצע שירים מקוריים בעיקר לצד "קוורי רוק" נצחיים, לכמה מקלאסיקות הרוק של שנות השמונים כמו 'בריאן אדמס', אליסון מוייט ,fine young cannibals לצד עיבודים לקלאסיקות של פורטיס,דני ליטני‫.

ביצוע מעניין לשיר 'את יודעת אני נוסע' שכתב 'יהונתן גפן' והלחין ד"ר שי וויס מהמכון הביולוגי בנס ציונה,שהוא במקרה בסיסט ההרכב. חוץ מד"ר וייס על הבס, משתתפים אבי רוקח תופים,גל אבירז ודורון ישראלי גיטרות. את ההרכב מובילים שני סולנים שמבצעים 19 שירים בהופעה. מירית לינדה בוגרת להקת 'דור שני' בצעירותה מנהלת תיקי לקוחות בחברת שילוח בעיר הנמל,"נשמה אשדודית"אשר חולקת את החזית יחד עם 'פביו וכליס' "תייר" בעיר הנמל.

"לאחר שנה של עבודה, אומרת לינה סולנית ההרכב: "על המופע וכאשר היינו סגורים לקהל בכל תקופת הקורונה, השיחרור הזה להופעה מול קהל הוא דבר שמרגש אותנו. יש בנו הרבה אנרגיות ורצון לתת שואו מעולה לקהל שאליו אנחנו מאוד מתגעגעים‫.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן