מונית התעודות של ישיבת אמית אשדוד

למרות הסגר הממושך בישיבת אמית מצאו פתרון יצירתי לחלוקת התעודות ולשמירה על הקשר עם התלמידים

המחנך הרב מעוז שוורץ והתלמיד רז כהן.
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל


בישיבת אמית אשדוד מצאו דרך יצירתית לחלק את תעודות המחצית. בדומה לרעיון של תכנית 'מונית הכסף', יצאו מחנכי הכיתות לנקודות מרכזיות בעיר. על פי לוח זמנים ומיקומים שנשלחו אליהם מראש, הם פגשו את התלמידים במרחב הפתוח תוך שמירה על הנחיות הסגר והעניקו להם את תעודות המחצית. בנוסף לתעודות, קיבלו התלמידים סט ספרי הלכה בנושא השבת ושי מפנק ויוקרתי מתנת הישיבה.
קודם לכן, התקיים טקס סיכום המחצית בזום, שכלל סרטון זיכרונות מרגש וחלוקת תעודות הצטיינות ללא פחות מ-47 מצטיינים בתחום התורני, החברתי והלימודי. בנוסף, נבחרה גם הכיתה המצטיינת של הישיבה – כיתה ז'-2, כיתת בית המדרש.


"היה מאוד כיף להיפגש שוב עם המחנך אחרי הרבה זמן שלא התראינו" אמר אסף בוסקילה, תלמיד כיתה י"ב. "אומנם זה היה לדקות בודדות ובמרחק, אבל גם זה היה משמעותי מאוד עבורנו".
יאיר אדרי, תלמיד כיתה ח', מוסיף: "חשוב מאוד להודות לצוות הישיבה המסור על המאמץ גם בתקופה מאתגרת זו ועל הדאגה להביא לכל אחד ואחד מאיתנו תעודה ומתנה שעשתה לנו שמח בלב."
הרב שחר יעיש, מחנך כיתה ח'-1, אומר: "אין ספק שהמפגשים הללו תורמים לתחושת השייכות והחיבור של התלמידים לישיבה ולתחושה שאנחנו כאן בשבילם ולמענם בכל זמן. למרות שהמפגש היה קצר, הוא נתן גם לתלמידים וגם לנו המון כוחות להמשיך הלאה, למרות הקושי העצום. כשראיתי את התלמידים שלי היום, היה להם אור בעיניים".
הרב שלום מלול, ראש הישיבה: "שמח שיחד עם צוות הישיבה מצאנו את שביל הזהב, לשמור על קשר חם עם התלמידים ומאידך גם לשמור על בריאות כולנו, בדרך חוויתיית במיוחד".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן