מה חיפש בני גנץ באשדוד?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

שר הביטחון ויו״ר ׳כחול לבן׳ בני גנץ, הגיע השבוע לכנס פעילים מרשים שארגן יו"ר ׳כחול לבן׳ באשדוד דוד אסייג. הכנס בהשתתפות עשרות תומכים, התקיים במסעדת ׳ארמיס׳ בחוף לידו. בין הפעילים נצפו חברת מועצת העיר שרון מרק, שקבעה פגישה עם שרת תיירות אורית פרקש לקדם תיירות בעיר, ואחותו של גנץ אסתי, שעובדת בעיריית אשדוד. מעל הבמה פרגן גנץ לאסייג, שמנהל את הסניף באשדוד מאז החל גנץ לרוץ לכנסת.

צבי צילקר ואבינועם סרי חברים קרובים כבר יותר מ-50 שנים, מימיה הראשונים של אשדוד.  במשך שנים רבות גם עבדו ביחד צילקר כראש עיר וסרי כסגן ראש העיר, והיו כמובן האנשים הכי חזקים באשדוד. צילקר חלה בחודשים האחרונים ואבינועם סרי מקפיד לבקרו בביתו במע״ר, לעדכן אותו על האירועים והחדשות ואף לטייל איתו. פריחה מאחלת בריאות ואריכות ימים לשניהם

פריחה שמעה על המחווה של יוסי דאי, הבעלים של ׳דאי ג׳ינס׳ שגם השנה, החליט לתרום כעשרת אלפים זוגות נעליים חדשות, שחולקו באשדוד למשפחות במצוקה. הנעליים חולקו במתנ"ס ׳אחווה׳, ובמרכז ׳מנה חמה׳.  הנעליים הגיעו לאשדוד על ידי חברת "אור מניה", בעזרתם האדיבה של בעלי החנות דאי ג'ינס הוותיקה הנמצאת בקניון ׳סימול׳. תרמו למבצע החלוקה מנהל מתנ"ס ׳אחווה׳ יניב פרלמוטר, מנכ"ל החברה העירונית אורן טוויל, ממ"ק ראש העירייה גבי כנפו, דאי דן, יואב זריהן, יוסף דאי, וממ"ק ראש העיר אבי אמסלם. פריחה תמיד הוקירה את משפחת דאי בעיר, משפחה וותיקה עם מסורת לנתינה

פריחה שמעה שהשבוע קיבל עו"ד מאיר לסרי, בנו של ראש העיר אשדוד יחיאל לסרי, כתב מינוי לשמש כסגן יו"ר לשכת עורכי הדין. עו"ד לסרי ישמש כסגנו של היו"ר המכהן אבי חימי, אצלו התמחה. יצויין כי עו"ד לסרי שימש בתקופת כהונת היו"ר הקודם, עו"ד אפי נווה כסגנו‫.

תפקיד סגן יו"ר הלשכה כמו תפקיד היו"ר הוא בהתנדבות וללא שכר. עו"ד לסרי יקבל תחומי טיפול וישתתף בפורומים משפטיים שונים ובוועדות השונות בלשכה‫.

עו"ד לסרי: “אני שמח על המינוי. אני מודה לעו"ד אבי חימי על האמון ומבקש להודות גם ליו"ר לשכת עורכי הדין בדרום עו"ד אלעד דנוך. אני אשמח לשרת בעיקר את ציבור עורכי הדין במחוז דרום״‫.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן