מאיר זרביב הוא הקבלן שלעברו נורו יריות: "לא מסוכסך עם אף אחד, היה לי מזל גדול"

מאיר זרביב, הוא הקבלן מאשדוד שניצל בנס‫,‬ לאחר שאופנוען ירה לעבר המכונית בה ישב. הכדור ננעץ בגג המכונית 10 ס"מ מראשו."היה לי מזל באמת. לא מסוכסך עם אף אחד. בוודאות מדובר בטעות בזיהוי בגלל שהרכב שלי כניראה דומה לרכב של מי שרצו לירות עליו". במקום מצלמות אבטחה רבות והמשטרה נטלה אותם במטרה לאתר את היורה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מאיר זרביב מאשדוד קבלן שבונה בעיקר תמ"א 38 ועוסק בעבודות עפר ובהפקות מול עיריית אשדוד ניצל בנס מפגיעה מכדור שנורה לעברו. לדבריו מדובר בטעות וכי אין לו שום סכסוך שיכול להוביל לכזה מהלך. "הכדור ננעץ בגג בצד שישבתי. ס"מ בודדים מהראש. בשבת אני יעלה לגומל”‫.

המקרה אירע בתאריך 13‫.9‫.21 ליד ׳גן העיר׳ הסמוך לבניין עיריית אשדוד, שהיה הומה אדם. זרביב המתין במכונית אוודי השחורה שלו סמוך לגן העיר מול בניין העירייה לאשתו. בשיחה אמר זרביב: "ישבתי במכונית בדיוק דיברתי עם אחד מעורכי הדין שאיתו אני עובד במסגרת הבנייה והמתנתי לאשתי שתגיע לאסוף אותה. פתאום שמעתי בום כזה על הרכב. חשבתי מישהו זרק אבן. יצאתי החוצה. מישהו אמר לי ירו על המכונית וברח עם אופנוע. לא ראיתי מי זה. הסתכלתי על קורת המכונית וראיתי חור גדול. ס"מ מהראש שלי. היה לי מזל גדול”‫.

ממש מזל יכולת להיפגע

“״כן אתה יודע לפני שזה קרה התקשרתי לאחי בנתיבות וביקשתי ממנו שיילך לבית הכנסת בו התפללתי בראש השנה ושם תרמתי אלף שקלים. ביקשתי ממנו שיתן את הכסף. אני איש מאמין וניצלתי מפגיעה”‫.

במשטרה שאלו אותך‫?

”כן שאלו שאלות אם אני מסוכסך עם מישהו אם יש לי בעיות עם מישהו אמרתי שאין לי עם אף אחד וזו האמת. אני עובד ביושר אני מאוד רגוע בעניין. טעות בזיהוי זה מה שהיה‫.

ואין לך סכסוך עם מישהו? אתה לא חייב לאף אחד‫?

 ״חס ושלום לא מסוכסך עם אף אחד אני לא חייב לאף אחד ברוך השם. עובד ביושר. מאוד מפתיע. אולי מדובר בטעות בזיהוי. מסרתי עדות במשטרה וזהו. ממה שאני שומע היעד היה מישהו אחרר לגמרי שיש לו רכב דומה לשלי והוא כנראה שייך לאחד אחר בכלל”‫.

כוחות משטרה הוזעקו החלו בחקירה‫, גבו עדות מזרביב נטלו את כל המצלמות שיש באיזור והחקירה עברה למישור המודיעיני ובסריקות לאיתור החשוד‫.

הקליע שכמעט פגע

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן