מאות מתושבי אשדוד השתתפו במסיבת סיום הבקשות המרכזית

המרכז לפיוט ושירה הפיק את מסיבת סיום הבקשות המרכזית של העיר אשדוד. מאות מתושבי אשדוד והסביבה הגיעו להשתתף במסיבת סיום הבקשות המרכזית שיזם המרכז לפיוט ושירה באשדוד, כחלק ממסורת רב שנתית שהולכת וגדלה בשנתיים האחרונות בצורה יוצאת דופן – מצליח המרכז לפיוט להנגיש את אירועי התרבות המסורתיים לכלל תושבי העיר

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מדובר על מספר שיא של תושבי העיר שהגיעו לאירוע מסורתי שכזה, כאשר הישיבה באולם הייתה מותאמת לציבור המסורתי האשדודי, שנחשב לרוב בעיר אשדוד.

לערב המיוחד הגיעו חברי ועד המנהל של העמותה לתרבות אנדלוסית ולפיוט בישראל, בניצוחה של היו"ר הגב' טלי סהרוני, כאשר בשלב מאוחר יותר הצטרפו ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי וממלא מקומו עו"ד גבי כנפו.

הקהל באולם התרגש ברגע שהרב מאיר אבוחצירא ברך את כל המשתתפים, ונשא תפילה לשמירה על חיילי צה"ל והחזרת כל החטופים.

המרכז לפיוט שפועל בערים נוספות מתוקף תפקידו כעמותה ציבורית כלל ארצית, הפיק אמש אירוע מיוחד באולמי בית האופרה בו לקחו חלק מאות מתושבי העיר אשדוד סביב שולחנות ערוכים, ונהנו מערב פיוט מיוחד ועשיר, עם גדולי הזמר והפיוט העולמי הרב מימון מני כהן ושמעון אילוז.

בהמשך הערב הציגו במרכז לפיוט את אנסמבל הפייטנים שלהם שליוו את שירת הבקשות מטעמם בבתי הכנסת ברחבי העיר. האנסמבל המשולב מצעירים ומבוגרים מציג פסיפס של אומנות שכמעט ונשכחת מהציבור הישראלי.

את הופעת האורח עשה בענק גדול הזמר ליאור אלמליח שעלה למופע סוחף עם הרכב נגנים רחב. הקהל הרב שנכח באולם נהנה מערב בלתי נשכח.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן