"רגע לפני פתיחת הנמל החדש, נמל אשדוד עורך את ההתאמות כדי לשמור על מעמדו"

יו"ר נמל אשדוד אורנה בכור בטקס הרמת כוסית בנמל אומרת כי הנמל מוכן לתחרות הגדולה בעוד מספר חודשים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

חברת נמל אשדוד ציינה את בואה של השנה החדשה במספר טקסים רשמיים לציון ראש השנה. בשל מגבלות הקורונה, נערכו מספר התכנסויות שכללו הרמות כוסית חגיגיות בחטיבות השונות במעמד יו"רית דירקטוריון נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור ו- מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה.

אורנה הוזמן-בכור, יו"רית דירקטוריון נמל אשדוד, בירכה: "אני שמחה ונרגשת להיות כאן איתכם בפרוס השנה החדשה. אני רוצה להדגיש את תודתי על הירתמותכם ומסירותכם לנמל, וזאת בייחוד לאור האתגרים שעמדו בפנינו לאורך השנה האחרונה. אנו רגע לפני פתיחת הנמלים החדשים, נמל אשדוד ערך ועורך את ההתאמות הנדרשות ע"מ לשמור על מעמדו. אני רוצה להודות לכולכם על היותכם חלק מהשינוי ולציין כי אנו מוכנים לתחרות ונכונים לה. אני רוצה לאחל לכולנו שנה טובה מקודמתה, שנה טובה ומתוקה וכמובן – בריאות איתנה."

שיקו ז'אנה, מנכ"ל הנמל הוסיף: "אני גאה להיות חלק ממשפחת נמל אשדוד, השנה האחרונה הוכיחה את חוסנו ויכולתו של הנמל לעמוד בפני כל אתגר ואף לצלוח אותו ביד רמה." עוד הוסיף: "אני שמח להיות כאן בנוכחותכם וברצוני להודות לכם על ההשקעה והמסירות, על עבודה ללא לאות, ועל אומץ לבכם לאורך השנה במהלך מבצע שומר החומות. האתגרים שליוו את סבב הלחימה בעזה ונגיף הקורונה לא הפחיתו את הצלחתנו, ויתרה מכך, אף הגענו להישגים תפעוליים יוצאי דופן. אתם אלו שהופכים את הנמל לנמל המוביל במדינת ישראל. אני רוצה לאחל שנה טובה, שנה של שפע, של נחת והכי חשוב- שנה של בריאות."

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן