למען הקהילה: מסיבה מרגשת לחניכי "אקים אשדוד" ומשפחותיהם בהשתתפות עובדי יובלים אשדוד

החיבור בין "יובלים אשדוד" ל "אקים אשדוד" יצר אירוע מרגש שכולו שמחה, ריקודים ושירים

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

במסיבה, שהתקיימה אתמול במתנ"ס ד' בעיר השתתפו 55 החברים הגרים במספר דירות אקים בעיר, בני משפחותיהם ועובדי "יובלים אשדוד". המפעיל שרון לבנון שר שירים לרגל השנה החדשה וכולם הצטרפו בשירה וריקודים במשך כל האירוע- הורים, חניכים ועובדי "יובלים אשדוד"

"יובלים אשדוד" מאמצים את "אקים אשדוד" בשנתיים האחרונות – וזאת תחת ערך האחריות החברתית והתרומה לקהילה שמובילה מנכ"לית התאגיד מלי בן ברוך.

בשנתיים הללו – עובדי התאגיד שפצו דירות בהם מתגוררים החברים , הקימו ושדרגו גינות בחצרות הדירות וכן ערכו מסיבות משותפות בחגים, בהם תורם התאגיד את עלות המפעילים לאירוע. בין העובדים לחברים נוצר קשר קרוב, ובמסיבה לרגל השנה החדשה, אמש, הדבר בא לידי ביטוי בחגיגה המשותפת שרגשה את כל הנוכחים.

ענבל הוניג ללוש, מנהלת דיור "אקים אשדוד"," , אתמול היה ערב משפחות מקסים ומרגש של "אקים אשדוד" בשותפות עם תאגיד "יובלים אשדוד".

אני מעוניינת להודות ל" יובלים אשדוד" שותפנו לדרך, תאגיד שעבורנו הוא מתנה!!! אימצו אותנו לפני מספר שנים ומאז בכל שנה נותנים ומעניקים לנו רק טוב. בתקווה לעוד שנים רבות של שיתוף פעולה, עשייה פורייה ומבורכת".

מנכ"לית "יובלים אשדוד" מלי בן ברוך," השותפות והנתינה לחברים ב- "אקים אשדוד" היא זכות גדולה עבורנו. השמחה וההתרגשות במסיבת לרגל השנה החדשה מדגישה את החיבור האמיתי והנכון שבין עובדי התאגיד לחברים מ"אקים אשדוד". אנו נוסיף ונתרום לקהילה לטובת כלל לקוחותינו ונמשיך לפעול בהתנדבות ובאהבה למען החברים ב"אקים אשדוד".

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן