"לבטל הקצאת הקרקע לעמותה חרדית שמפעילה בית ספר "פינלנד סקול" באשדוד"

חבר מועצת העיר, ד"ר אלי לחמני בהצעה לסדר במועצת העיר דורש לבל הקצאת הקרקע לעמותה שמפעילה לכאורה בית ספר חרדי במסווה חינוך חרדי לילדים חילוניים באשדוד

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בהמשך לישיבת מועצת העיר מחודש 10/2021 ולאור הפרסומים הרבים ותחקיר בעניין על התנהלות העמותה המפעילה מוסד לפעילות חרדית במסווה של מוסד חינוכי יחודי המיועד, דווקא, לאוכלוסייה החילונית בעיר עולה, כי על פי תכנית הלימודים מתברר, כי נעשות פעולות של הכוונת הילדים לתכנים חרדיים וזאת מבלי ידיעתם של ההורים ומבלי שזאת תהייה כוונתם של ההורים ששלחו את ילדיהם למוסד זה מלכתחילה.        

על פי הפרסומים במדיה הכתובה והמשודרת, העמותה נזרקה מהעיר יבנה ומשרד החינוך ביטל את קוד המוסד כבית ספר מוכר, אך כל זאת לא הפריע להנהלת העיר, לאשר הקצאת קרקע בלב אזור חילוני מובהק ברחוב בקעת הירח, ברובע יא'.

ד"ר לחמני: "לאור האמור ולאור הפרסומים שיש בכוונת ההורים לתבוע את העמותה על הטעיה ואפליה מכוונת ועל מנת לתקן את ההחלטה השגויה שהתקבלה בועדת הקצאת קרקאות, מעלה הצעתי למועצה –

  1. לבטל את ההקצאה שאושרה לעמותה ברובע יא' ;
  2. להורות לועדת ההקצאות לבחון הקצאה מתאימה באזורים שבהם קיימת אוכלוסייה חרדית, כדוגמא באזור מצפון לרובע ג' בעיר, בכפוף לבחינת מעמדו של בית הספר, במשרד החינוך.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן