"לא מבין איך המשטרה לא עוצרת את מי שכמעט הרג את הבן שלי, הכל מתועד"

ביום רביעי שעבר, ישב מ' בן ה16 בפתח בית הוריו באשדוד כשלפתע הוא נורה בבטנו במהלך אירוע שהוא לא היה קשור אליו. אביו מוריס אומר כי "היו שם מצלמות הכל מתועד לא מבין איך המשטרה לא עוצרת את מי שכמעט הרג את הבן שלי. אני לא אשתוק ארעיד את העיר. הציבור חייב להתעורר". מ' יצא מניתוח קשה והוא מורדם בטיפול נמרץ

צילום: באדיבות המשפחה
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

"הבן שלי נורה באשדוד מתחת לבית. הוא  ירד לשבת עם חבר ונורה בכדור טועה שהיה אמור לפגוע באדם אחר והבן שלי נמצא מאז בטיפול נמרץ. היום הרביעי ולאף אחד לא אכפת. המשטרה לא מעדכנת, ראש העיר של אשדוד ישן טוב מאוד בלילה ואני ומשפחתי בחרדות אימה", כך אומר בכאב מוריס אלימלך, אביו של מ' בן 16 שמאושפז במחלקת טיפול נמרץ לאחר שנורה ביום רביעי שעבר מטרים ספורים מתחת לבית הוריו.

מוריס עם בנו מ'. מתאושש אחרי ניתוח קשה

"גידלתי ילד לתפארת, מלא כבוד והערצה, ילד מדהים ולא בשביל שיבוא איזה עבריין כי הוא חי בסרט ויסכן חיי אדם. אני לא מתכוון לשתוק. אני ארעיד את העיר הזו, אדון ראש העיר אשדוד ומשטרת ישראל, שלא מזיז להם" אומר מוריס. "בשבילם, עוד בן אדם נורה. בשבילי זה הבן שלי, נשמת חיי שנורה כמעט למוות"

מ' כאמור מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ ב'אסותא אשדוד'.  "הוא מטופל בצורה הטובה ביותר" אומר מוריס. " אני מודה לבית החולים המדהים הזה.  הציבור חייב להתעורר לוקחים אותנו כעדר כבשים אני אלחם עד הסוף למען הבן שלי".

בשיחה עם "אשדוד 10" סיפר האבא כי :"פעם אחת התקשרו מהמשטרה ושאלו אם יכולים לבוא לקחת ממנו עדות. אמרתי להם שהוא מורדם מאז לא שמעתי מהם"

ש. אתה יודע מה קרה?

"ממה שאני יודע הבן שלי היה במקום והירי היה מכוון למישהו אחר. הייתה שם קטטה לפני כן. כלב היה מעורב ועוד כמה אנשים. לבן שלי לא היה קשר לעניין בכלל. הוא ילד טוב שעובד ולא מתעסק בשום דבר . לא יוצא מהבית. ילד של בית . לא תשמע מילה רעה על הילד שלי".

מוריס אומר כי הוא מאוד כועס על העובדה שבלב העיר יורים על נער בן 16 שכמעט ילם בחייו."אני כועס. נמאס לי לראות משטרה שמספרת סיפורים. יש להם תמונות, והכל מצולם והכל מתועד. כל האירוע שהיה שם כולל עדים כולל תמונות של המעורבים. לא מבין. אם לא מצליחים להזיז אני לא אשתוק. הילד יקר לי מאוד ולא יכול לחשוב על זה שהוא נפגע. זה מטלטל אותי. לא ישן ארבעה ימים. משטרת אשדוד צריכה להתעורר. לתת לאנשים לירות ברחובות? לאן הגענו".

ש. מה שלום הבן?

"הוא עבר ניתוח לא פשוט ומורדם בטיפול נמרץ. הרופאים אמרו שהם ציפו לגרוע ביותר. הוא נורה בחלל הבטן והכדור יצא מהגב. לא שיערו שייצא מזה. אני מקווה שיחלים"

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן