כשביידן פגש את סרי

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אנחנו עוד לא יודעים סופית מי ייבחר לנשיא ארה״ב, אבל מצאנו בארכיון תמונה של ברק סרי, יועצו הבכיר של השר אריה דרעי, עם המועמד לנשיאות ארה״ב ג׳ו ביידן, שאולי גם ייבחר לנשיא ארה״ב.

התמונה צולמה בעת שג׳ו ביידן היה סגן נשיא ארה״ב והגיע לביקור בישראל. סרי היה באותם ימים יועצו של שר הביטחון אהוד ברק והתמונה צולמה בשדה התעופה הצבאי שדה דב, לפני טיסת סיור שאירגן אהוד ברק לביידן בשמי ישראל, בעיקר בגבולה הצפוני של ישראל.

פריחה רוצה לפרגן לקבוצה של מתנדבים מאשדוד, בראשותה של יו״ר המתנדבים בעירייה, חנה בן איון, שעושים ימים כלילות למען תושבי אשדוד, וגם מגבלות הקורונה, לא גורמת להם להשאר בביתם. המתנדבים מפשילים שרוולים ועונדים מסיכות מידי יום ומגיעים לאולם מאולתר לארוז ארגזים מלאים במוצרים עבור משפחות נזקקות.

פריחה שמעה שארגון מד"א חנך בשבוע שעבר פרויקט מיוחד במסגרתו הוצבו עמדות תפילין רבות בתחנות הארגון מצפון ועד דרום כולל באשדוד, לשימוש המתפללים – מתנדבי ועובדי הארגון. היוזמה נולדה ע"י הרב יונתן שפיצר, נהג אמבולנס וחובש בארגון ומנהל בית חב"ד מד"א, אשר גייס את העמדות החדשות בעזרת תרומת הרב יוסף נחשון מפרויקט "חיילים באהבה״‫, ופריחה מפרגנת

ביום רביעי נאלצה חברת המועצה ד״ר אפרת אוחיון‫-נאור להיפרד מהמקום הראשון בסיעת ״המקומיות״  והיא מפנה את מקומה לנונה  אלטמן, לפי הסכם הרוטציה. אפרת שהייתה חברת מועצה חרוצה ומסורה תחסר מאוד אולם היא מבטיחה ״אני לא הולכת לשום מקום. אני אמשיך לשרת את הציבור גם לא כחברת מועצה ואני אלווה את נונה ואעזור לה״‫. חברת המועצה הטרייה נונה אלטמן הושבעה בישיבת המועצה ופריחה ‫.מאחלת להן בהצלחה

 פריחה מברכת את חבר הכנסת לשעבר אילן גילאון‫, אשר שוחרר מבית החולים. גילאון שיתף בדף הפייסבוק שלו לפני כחודש כי אובחן כחולה קורונה‫, במהלך בדיקה רפואית טרום הליך רפואי הוא קיבל את התוצאות ואושפז במחלקת קורונה בבית חולים ׳תל השומר׳.

עם שחרורו מבית החולים כתב גילאון ״אחרי יותר מחודש אני סוף סוף בבית. חזרתי מיד לשחק עם הנכדים שכבר לא מפחדים להדביק אותי״‫. פריחה התעניינה בשלומו של גילאון שסיפר לה כי ״הסימפטומים של הקורונה לא היו קשים‫. היו לי קצת קשיי נשימה ועייפות‫, אבל הקושי בעיקר הוא בבדידות הנוראית‫, להישאר לבד. שמחתי לראות את העולם בחוץ ולחזור הביתה״‫. גילאון מודה לכל המתעניינים בשלומו וקורא לכולם לשמור על הבריאות.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן