כשאניטה פגשה את שמוליק

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אניטה פללי, אייקון של אופנה וסטייל, וגורו של הליכות ונימוסין, הגיעה השבוע למספרה החברתית של שמוליק דואק באשדוד, לעשות מהפך בשיער.  השניים הפכו מזמן לחברים בפייסבוק ואז התחילו לתקשר דרך הווצאפ. הסגר האחרון עיכב את הגעתה של אניטה לאשדוד, אך היא חיכתה ולא ויתרה. אניטה מספרת שהיא מקבלת מלא מחמאות בתל אביב, וכולם שואלים אותה מי הספר החדש ששינה אותה ככה את הפריזורה שלה

השבוע פורסמה רשימת ראשי פירמות עורכי הדין המובילות בישראל, בין המובילים מופיע שמו של עוה"ד מיכאל (מיכה) וקנין אשדודי, שהוא גם שותף בכיר במשרדי עוה"ד מ. פירון ושות' בתל אביב. משרד עורכי דין מ. פירון המעסיק מאות עורכי דין נחשב אחד המובילים בארץ, ומיכה וקנין נחשב לאחד מבכיריו. פריחה חושבת שזה בהחלט כבוד לאשדוד.

פריחה רוצה לספר לכם קמצוץ על מה שקורה לאשדודים במרוקו, שהפכה בעיקר מדינה קולטת עבריינים מישראל, והחלה לנקוט צעדים קשים נגד עבריינים נמלטים ואחרים, שלא משתלם לעבריינים להגיע אליה, תושבי מרוקו ידועים כמכניסים אורחים, ומקבלים תיירים בסבר פנים יפות.

גולן אביטן (צילום: יריב כץ, ynet)

בעבר ניצלו עבריינים ונמלטים אחרים מישראל וזרמו בהמוניהם למרוקו. עד שבוקר אחד החליטו השלטונות לעשות סדר וכולם נעצרו, נשפטו ונשלחו למאסרים ארוכים, חלקם עומדים בפני גירוש. והתנאים בכלא המרוקאי זה לא אותם תנאים כמו בכלא ׳חרמון׳ בארץ.

ישראל אוממבה

אבל כנראה יש כאלה שלא לומדים לקח, פריחה שמעה שלפני מספר חודשים נעצרו שני ישראלים בחשד שאנסו נערה ערבייה קטינה, אחד מהשניים הוא אילן (השם המלא שמור במערכת) תושב אשדוד. הם מואשמים באונס קטינה, ובקיום יחדים עם מוסלמי שהעונש רק על כך הוא חמש שנות מאסר, ואם יורשעו על האונס, צפויים להיכנס לכלא כמה שנים טובות. כך שכלא באזור קזבלנקה יהיו תמיד אסירים מאשדוד, כי עד כה נדמה כי כמעט כל האסירים במרוקו הם אשדודים.

פריחה שמעה שחברת ׳לוריאל׳ ישראל נרתמה השבוע  למען נשות צוותי הקורונה בקופ"ח כללית בכל רחבי הארץ, ובין היתר באשדוד: וחילקה השבוע  כ-1,000 מארזים, לנשות צוותי הקורונה במרפאות ובמרכזי כללית בקהילה, הכוללים עשרות מוצרי טיפוח ומניעת יובש לעור הפנים והידיים, מוצרי שיער, מוצרי טואלטיקה אישית, ומוצרי איפור.

אלי שגיב מנכ"ל לוריאל ישראל: “גאים לשתף פעולה עם כללית, קבוצת הבריאות הגדולה בישראל, כדי להביע את תודתנו העמוקה לנשות צוותי הקורונה בקהילה, כמו גם את ההערכה שלנו לאומץ יוצא הדופן שהן מגלות במאמציהן להילחם במגפה הזו. בכוונתנו להמשיך ולתרום גם לאוכלוסיות נוספות".

פריחה שמעה שהמורה לתנ"ך באמית י׳ אשדוד, מאיר סבג המשמש כצלם מקצועי בזמנו הפנוי‫, הזדמן השבוע, במסגרת צלמים מתנדבים של זומינג, למסע הכומתה של חטיבת גבעתי, במטרה להנגיש אותו ויזואלית למשפחות שלא יכלו לנכוח בגלל הקורונה. 

מאיר סבג סיפר לפריחה כי: "מסע הכומתה שלי בגבעתי מאוקטובר 1986, זכור לי היטב. הבוקר עם שחר, שוב מסע כומתה בגבעתי. הפעם הצטרפתי כמתעד מסע. זהו תיעוד שמטרתו להנגיש למשפחות החיילים את הרגעים המרגשים שאינם יכולים לחוות ביחד, בצל הקורונה".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן