כייף בנמל: שעונים יוקרתיים לעובדי נמל אשדוד שעובדים 15 שנה

במהלך הטקס, חולקו לעובדים שעונים יוקרתיים, כאות הוקרה לעבודתם רבת-השנים ולתרומתם לחברת הנמל. ז'אנה הודה לעובדים על תרומתם לאורך השנים ואיחל להם שימשיכו להיות חלק משמעותי בעשייה היומיומית של הנמל

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

נמל אשדוד קיים אירוע הוקרה לעובדיו הותיקים אשר מועסקים בנמל למעלה מ-15 שנה. האירוע נערך במעמד מנכ"ל נמל אשדוד, שיקו ז'אנה, אשר בירך את העובדים לרגל ציון דרך משמעותי זה: "אני מבקש להודות לכל אחד ואחת מכם על עשייה ברוכה ותרומה משמעותית למען פעילותו הרציפה של נמל אשדוד. נמל אשדוד אינו מקום עבודה שגרתי, כמי שמהווים נכס אסטרטגי וחיוני למשק הישראלי, מוטלת עלינו אחריות כבדה לדאוג לתפקוד תקין ורציף וכל זה לא יכול להתקיים אלמלא ההון האנושי האיכותי והמנוסה שיש לנו. לכולכם אחריות ויכולת להביא את נמל אשדוד להישגים חדשים ולהצלחה בהתמודדות עם האתגרים שמציבה לנו המציאות העסקית החדשה."

עוד המשיך ואמר ז'אנה: "עובד ותיק הינו נכס לכל מקום עבודה ומהווה גורם מהותי ומכריע בהצלחתו של ארגון. שנות ניסיון מרובות מעידות על מקצועיות, ניסיון ומחויבות גבוהה ולצד הפן המקצועי, ישנו גם הפן האישי של משפחת נמל אשדוד. לא לחינם אנו חוזרים על הביטוי שכן ישנה תחושה ייחודית של משפחתיות השוררת בינינו."  

במהלך הטקס, חולקו לעובדים שעונים יוקרתיים, כאות הוקרה לעבודתם רבת-השנים ולתרומתם לחברת הנמל. ז'אנה הודה לעובדים על תרומתם לאורך השנים ואיחל להם שימשיכו להיות חלק משמעותי בעשייה היומיומית של הנמל.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן