כבוד: ליאת בן אבו מאשדוד מועמדת לאחת מ 70 המשפיעים בנדל"ן בישראל

בן אבו כיום מהנדסת עיריית אור יהודה שימשה בעבר מזכירת ועדת בניין ערים וכיום עושה חיל באור יהודה שם היא מובילה בנייה נרחבת ומחוללת מהפיכה בתכנון ובנייה. בימים אלה נערכת הצבעה לבחירת המועמדים

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מהנדסת עיריית אור יהודה ליאת בן אבו היא הפספוס של עיריית אשדוד שבכלל ויתרה עליה. היא שימשה במשך שנים רבות מזכירת ועדת בניין ערים ועזבה בלי שהעירייה תלחם עליה. כיום היא מועמדת לפרויקט היוקרתי לבחירת 70 המשפיעים בתחום התחדשות עירונית ונדלן לצד שרים מהנדסים ואדריכלים בעלי של ברחבי הארץ.

"מי יהיו 70 המשפיעים בתחום ההתחדשות העירונית בישראל לשנת 2021".


בימים אלה נערכת הצבעה באמצעות אתר מגדילים לבחירת 70 המשפיעים בישראל בתחום הנדלן וההתחדשות העירונית בתחומים הבאים: משפטי מימון שמאות ניהול פיקוח וליווי דיירים המגזר הציבורי אדריכלות ותכנון ויזמות
בין המועמדים לקטגורית המגזר הציבורי לצד שר השיכון זאב אלקין שרת הפנים איילת שקד מהנדסי ערים ואדריכלים, גם אדריכלית ליאת בן אבו המשמשת כיום כמהנדסת העיר של אור יהודה.
ליאת עבדה עד לפני מספר שנים במנהל ההנדסה בעיריית אשדוד בתפקיד מזכירת וועדת בנין ערים.
ליאת עברה לעיריית אור יהודה לנהל את מחלקת רישוי בניה, כמ״מ מהנדס עיר, ולפני כשלוש וחצי שנים התמנתה למהנדסת העיר .
במסגרת תפקידה היא מובילה את הבנייה הנרחבת החדשה בעיר וגם את ההתחדשות העירונית וזוכה לשבחים רבים על עבודתה. בעיקר מול יזמים ומשרדי הממשלה הרלוונטיים. ליאת היא גם חברת רשת מעוז, ובעלת תואר שני בהנדסה עירונית.

אם בא לכם לפרגן לה כנסו והצביעו

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן