כבוד לאנדלוסית אשדוד: קיימה בנר ראשון קונצרט מרגש בבוקרשט במעמד ממשלת רומניה

התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד העלתה אמש קונצרט משותף עם בית האופרה של בוקרשט באירוע הדלקת נר ראשון של חנוכה ברומניה. מנכ"ל האנדלוסית יעקב בן סימון:"רגשות גאווה והתרגשות הציפו אותנו במעמד חשוב זה לייצג את ישראל ואשדוד"

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

שגרירות ישראל בבוקרשט קיימה בבית האופרה את אירוע הדלקת נר ראשון של חנוכה במעמד ראש ממשלת רומניה, נשיא הפרלמנט, שר ההגנה, יושבת ראש וועדת החוקה בפרלמנט, שגרירים בהם שגרירי מרוקו, צרפת, בריטניה ואחרים.

החלק האומנותי של הערב כלל קונצרט משותף של התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד עם ליאור אלמליח, מור קרבסי, יחד עם סולני בית האופרה של בוקרשט ובניצוחה של רעות צמחוני.

הזמנת התזמורת האנדלוסית אשדוד היא פרי יוזמתו של שגריר ישראל ברומניה, דוד סרנגה, אשר ציין ״לכבוד הוא לנו לארח את התזמורת האנדלוסית הישראלית אשדוד המייצגת חלק מהרב תרבותיות הישראלית. השילוב בין מזרח למערב טומן בחובו עוצמות והתקבל באהבה על ידי הקהל ברומניה׳״

"רגשות גאווה והתרגשות הציפו אותנו במעמד חשוב זה – אומר יעקב בן סימון, מנכ"ל התזמורת – ומוסיף: "שמחנו לייצג את מדינת ישראל, את העיר אשדוד ואת התרבות והמסורת המוסיקלית היהודית והישראלית על במה חשובה מאוד בבית האופרה בבוקרשט. נגני התזמורת הנפלאים ריגשו את כל הנוכחים באולם. תודה לצוות השגרירות על השותפות".

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן