כבוד: האשדודי אביתר מלכה הוא הזוכה בגמר "משחקי השף"

מלכה, שגדל באשדוד וכל בני משפחתו מתגוררים בעיר בן למשפחה מוכרת מאוד. אימו תמר מלכה גננת ותיקה ואהובה. מלכה בעל קייטרינג פרטי בן 34, גבר על הפיינליסטים דן פלס ויהונתן שרביט, היה בהבחרת של מושיק רוט, והפך לשיאן "מצטיין העונה

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

אביתר מלכה הוא הזוכה בגמר העונה החמישית של "משחקי השף" של רשת 13, וגבר על שני הפיינליסטים האחרים – דן פלס ויהונתן שרביט. כך הוכרז הערב בתום עונה ארוכה במיוחד, שהחלה כבר ב-17 באפריל. השופטים העונה היו גרניט, מושיק רוט, ארז קומורובסקי ויוסי שטרית ומירי בוהדנה הנחתה.

מלכה, שהיה בנבחרת של מושיק רוט, הוא בעל קייטרינג פרטי, בן 34, מביצרון. מלכה התלבט רבות אם להשתתף באודישן ל"משחקי השף", ובסופו של דבר הגיע אליה וכבר בתחילת הדרך הכריז שהוא רוצה להיכנס לנבחרת של מושיק רוט ולהיות המנצח הגדול של התכנית – וכך היה. מלכה היה המתמודד הראשון שרוט בחר לנבחרת שלו, ומההתחלה סימן אותו כמוביל הנבחרת. חברי נבחרתו בהתחלה קיבלו את הובלתו וכינו אותו "מיני-מנטור". מלכה התאפיין כאדם מאוד תחרותי. הוא הצליח במשימות האישיות וקיבל עליהן ציונים גבוהים. הוא מחזיק בשיא כל העונות, כמי שקטף חמש פעמים את תואר מצטיין המשימה.

מלכה נולד באשדוד וגדל בה עד גיל 18, אז טס לחו"ל והתמחה במסעדות שונות בעולם. הוא מעולם לא למד קולינריה בבית ספר, אלא דרך עבודה. לאחר חזרתו לארץ, עבר לגור בתל אביב, והחל לעבוד במסעדות של אייל שני – קודם בצפון אברקסס ואחר כך במסעדת הסלון, שבה הפך לשף של המסעדה. בהמשך, ניסה את מזלו במסעדה שפתח בעצמו עם חבר ושני משקיעים בכרם התימנים בתל אביב בשם "עזיזה", שעם הזמן נסגרה. למלכה היה קשה עם סגירתה והוא פתח קייטרינג.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן