יקירי העיר אשדוד עלו לכנסת לישראל

שבעה מיקרי העיר אשדוד ובנות זוגן עלו ביום רביעי האחרון לירושלים, לסיור בכנסת ישראל

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, נענה לבקשת יקירי העיר אשדוד וביום רביעי הם עלו לירושלים, לביקור בכנסת ישראל ולראות מקרוב את עבודתם של חברי בית המחוקקים הישראלי. את יקירי העיר ליוו שירן שטרית, המזכירה של המשנה למנכ"ל גב' דינה בר אולפן, ומזי כהן מדוברות עיריית אשדוד, אשר דאגו לסידורי הביטחון והכניסה לכנסת ולמפגש עם חברי הכנסת.

לחלקם של יקירי העיר הוותיקים, הייתה זו הזדמנות לספר למדריכה על התקופה ההיסטורית של קום המדינה, עת הכריז בן גוריון על הכרזת המדינה מתוך מגילת העצמאות המקורית. הם תיארו את ההתרגשות הגדולה שאחזה בהם בשעה שבקע קולו מהרדיו וכיצד מלאו הרחובות בהמוני יהודים אשר יצאו במחולות ובשירה.

לאחר הסיור נכנסו החברים לתא המבקרים וצפו בדיון במליאה. באותה שעה הונחה על שולחנו של שר הבריאות ניצן הורביץ, שאילתה בסוגיית בתי החולים הציבוריים, ולאחר מכן 

נפגשו הם עם ח"כ אופיר אקוניס, אשר פינה מזמנו לטובת מפגש הכרות ושיחה עם החברים. אקוניס קיבל את חברי הקבוצה באולם סיעת הליכוד בכנסת, ושמח לענות על שאלותיהם שהתמקדו בעיקר בשאלת המעבר מהקואליציה לישיבה באופוזיציה. הח"כ ענה בסבלנות רבה על כל השאלות והזכיר את הקשר העמוק שיש לו עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, ואת שיתופי הפעולה שקיימו בעבר, בהיותו שר "המדע והטכנולוגיה". הוא ביקש למסור ד"ש לראש העיר והביע תקווה לשיתופי פעולה עתידיים.

יעקב מלכה, נציג היקירים, סיכם את הסיור המוצלח והביע תודה לראש העיר על ההיענות וההירתמות לכך שבקשתם תתמלא ולכל מי שארגן וליווה את הסיור.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן