יס מבצעי טלוויזיה – כל מה שחשוב לדעת

צילום: FREEPIK
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

טלווזיה היא מוצר צריכה בבתים רבים. גם אתם כמו רבים מעוניינים שהילדים שלכם ויצפו בערב לאחר יום לימודים ארוך או סתם כך בתכנים חינוכיים ומעניינים שמתאימים להם.

 כיום ישנם חברות כמו יס וסלקום שמעניקות חוויה אישית של ציפייה במקום לשלם מאות שקלים על תכנים שכלל לא מתאימים לבני המשפחה כיום יש אפשרות לבחור בדיוק את התכנים הידועים והמוכרים שבני המשפחה אוהבים. 

במאמר זה תהיה התייחסות מיוחדת ליס מבצעי טלווזיה במאמר זה נדבר על יס טלווזיה וניתן את כל המידע על יס טלווזיה על מנת שכל אחד יוכל להבין את הנושא ועל מה בדיוק מדובר. 

הכירו את חברת יס טלווזיה
חברת יס שעירותי לווין נוסדה בשנת 1998 והיא התחילה לשדר בשנת 2000 השידורים של החברה הם במגוון רחב ביותר של נושאים ערוצי מידע שונים. האיכות של הקול והתמונה הם מהמובילים בעולם בתחום. החברה הייתה הראשונה בארץ שהתמקדה בטכנולוגיות השונים ושידרה באיכות גבוהה שלא נראתה עד כה בארץ. 

לחברה יש מובילות טכנולוגית היא נחשבת בעניין לאחת החברות המתקדמות בארץ כמו כן חשוב להדגיש את הממיר החדש שמאפשר צפיה בתכנים מהמחשב הביתי בטלוויזיה כמו למשל: הרשתות החברתיות יוטיוב. התוכן החברה מציעה 11 ערוצי סרטים מהסרטים המובילים בעולם. בערוצים מבוססים על רכש תוכן ייחודי. 

ערוצי הסדרות החברה מציגה ערוצי סדרות המשדרים 18 שעות ביממה הסדרות האלו כוללות גם סדרות מקור וגם סדרות רכש. כמו כן יש דגש על יצירה דוקומנטרית מקורית. 

מה מציעה חברת יס?
חברת יס מציעה מגוון רחב של חבילות שונות ומעניינות היא מציעה תוכן משובח הן תוכן מקורי והן סדרות וסרטים מהנבחרים בעולם. 

היא מציעה תוכן מקורי ויוקרתי בכל זוגי התוכן וציפייה ברמה הגבוהה חבילת איכות שלא כל החברות מציעות.

 כמו כן ניתן גם להצטרף לשירותי אינטרנט במידה ומעוניינים בכך וכן לטלפון ביתי כך שניתן להשיג חבילות מותאמות אישית שבסופו של דבר מוזילות את התשלום החודשי. 

מה הייחוד של אתר משתלם לי?
גם בעבר נהגו לבצע השוואת חבילות תקשורת  רק שהיה מדובר בעבודה סיזיפית וקשה אתר משתלם לי זיהה את הבעיה ואגר בתוכו אל כל מבצעי טלוויזיה של חברת יס על מנת שהכל יהיה מונח מבלי צורך לחפש באתרים אחרים. 

מהם המבצעים שהחברה מציעה? 

המבצעים שהחברה מציעה הם מצבעים רבים להלן רק חלקם של המבצעים: 

YES ULTIMETE 

חבילה זו  יס טריפל כוללת את כל הערוצים כולל ערוצי סדרות וסרטים וVOD זה צפייה בכל הסרטים והסדרות במשך 24 שעות ביממה וכן ממיר הטובים ביותר בארץ עלות חבילה כזאת היא החל מ69 לחודש. 

YES ULTINETE 

זוהי אותה חבילה כמו בחבילה הקודמת רק שהמחיר הוא קבוע לשנה 159 שקלים 

YES SIMPLE 

חבילה זו כוללת חבילת יסוד, ערוצי SIMPLE VOD  חינם וממיר 149 שקלים לחודש. 

YES SIMPLERU

ערוצי יסוד+ רוסית, VOD SIMPLE  חינם וממיר 159 שקלים לחודש. 

כמה עולה להצטרף לשירות VOD ?

חשוב לציין כי ניתן להצטרף לשירות שבו כל הסרטים והסדרות זמינים לכם 24 שעות ביממה מדובר על שירות חיצוני לחבילה הבסיסית והוא בעלות של 34.90 לחודש ניתן גם לצפות בקלות מטלפון הנייד לאלו שנמצאים שעות רבות בנסיעה ומעוניינים לנצל את המן הארוך ולצפות בסדרות מהנות ומקוריות לחברת יס יש אפליקציה שניתן לצפות דרכה. 

איך מצטרפים לחברת יס? 

הדרך הטובה ביותר להצטרף אל חברת יס וליהנות מהשוואת חבילות תקשורת היא ללחוץ על הטופס באתר משתלם לי.   

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן