"ילדי שגיא ויעקב" נותנים גב למג"ב

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

מאות חיילים וחיילות התאספו באולם בסיס מג"ב ירושלים בשכונת שמעון הצדיק ליום עיון לקראת חג השבועות. המרצה המרכזי שהוזמן לארוע נבחר הרב אילן גוזל מאשדוד – רב המרכז לצעירים "ילדי שגיא ויעקב" ומחבר הספרים הנודעים רבי המכר "פלא דורש".

דברי פתיחה נשאו קודם לכן מפקד מג"ב ניצב אמיר כהן, הרב יצחק בלייכברד רב מג"ב, ניצב משנה הרב רמי רחמים ברכיהו הרב הראשי של משטרת ישראל, הרב ארז סבג רב מג"ב מרכז, סרן הרב אלימלך חורי רב חטמ"ר יהודה ומחלקת הרבנות.

במשך כשעה ריתק הרב אילן גוזל את המשתתפים שהיו קשובים לכל מילה כשהמסר המרכזי היה כי אין יאוש כלל בעולם, תוך כדי שהביא סיפורים על גדולי ישראל ומקורות ממדרש ואגדות בשפה ברורה דיבר על מעלת הבטחון והשמחה וסיפר שיהודי אחד נראה הולך ברחוב שכולו עליז ושמח כשנשאל לשמחה זו, מה היא עושה? ענה כתוב בתהילים ישמחו השמים ותגל הארץ, אם השמים שמחים והארץ שמחה אז אני יהיה עצוב?!

במהלך דבריו נכנס הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף הרב הראשי לישראל והאזין לדבריו. בסיום בירך את המארגנים ראשי משמר הגבול, את החיילים והחיילות שה' ישמור צאתם ובואם עד עולם ושיחזרו לביתם בריאים לחיים טובים ולשלום וחג שמח.

הרב הראשי לישראל הרב יצחק יוסף הודה לרב אילן גוזל על דבריו הנפלאים והמרתקים ובירכו שיזכה להגדיל תורה ולהאדירה.

לאחר דרשתו של הראשון לציון הרב יצחק יוסף, התקיים מעמד הכנסת ספר תורה לבית הכנסת בבסיס בהשתתפות כל החיילים שרקדו ושמחו לכבוד של תורה.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן