יו"ר המועצה הדתית הורה על חיטוי יסודי בכל המקוואות בעיר

אחרי החיטוי בבתי הכנסת בערב שבת האחרונה, המועצה הדתית מרחיבה את החיטוי היסודי גם במקוואות הטהרה בעיר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

עקב התפשטות נגיף הקורונה והנחיות המחמירות של משרד הבריאות, הרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית החל מהיום (שני) לערוך חיטוי יסודי בכל מקוואות הטהרה בעיר.
 
יצויין שלמרות שבכל השנה מקוואות הטהרה וחדרי הטבילות בעיר נמצאים ברמת נקיון וההיגיינה גבוהה באופן תמידי, עקב המצב הוחלט לנקוט במשנה זהירות  נוסף, המדביר עבר בכל המקוואות וערך חיטוי בכל פינה החל מדלתות הכניסה, מעקות שבמדרגות, פינת כיורים לשטיפת ידים, חדרי האמבטיה והשירותים, ואזורי בורות הטבילה כולל הקירות והתקרות.
 


בכניסה למקוואות ישנה הודעה בה נאמר, כי המקוואות נקיים לחלוטין ועברו חיטוי יסודי והכניסה אליהן מאופשרת כהלכה ובבטחון מלא, ללא כל חשש, גם כמות הכלור במים נבדקה כראוי לפי התקן.
 
הרב עובדיה דהן הבהיר בהודעה יחד עם המשרד לשירותי דת: כי למען הסדר הטוב יובהר כי אין בעיה להשתמש במקווה מטופל בהתאם להנחיות החיטוי הנדרשות כמפורט בתקנות משרד הבריאות, יש לפרסם גם זאת לידיעת הטובלות על מנת למנוע חשש לחינם, עוד נאמר בהודעה, כי נשים השוהות בבידוד, אינן רשאיות לצאת מהבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות ולכן הלכתית נאסרת עליהן הכניסה למקווה עד צאתם מתקופת הבידוד. לשאלות ובירורים נוספים ניתן לברר במחלקת מקוואות:  073-2654670

דילוג לתוכן