יום הולדת בהפתעה לראש המועצה הדתית

עובדי המועצה הדתית ארגנו יום הולדת הפתעה לרב עובדיה דהן, ראש העיר ד"ר לסרי בירך נרגשות

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

עובדי המועצה הדתית הבודדים שנשארו כעת במתכונת חירום, הפתיעו בעוגת יום הולדת את יו"ר המועצה הרב עובדיה דהן, אשר טרוד ועסוק מאוד בצורכי הרבים עם כל ההכנות לקראת חג הפסח ובד בבד עם ההוראות וההנחיות של משרד הבריאות בימים אלו.
 
במתכונת מצומצמת עם ברכות הרבנים הראשיים רבי חיים פינטו ורבי יוסף שיינין שבירכו בחביבות רבה את היו"ר עד 120 בבריאות עם נחת ושמחה ושימשיך עוד לזכות את הרבים בעבודת הקודש במועצה הדתית.
 
ראש המועצה הרב דהן התרגש להפתעה ולברכות שזרמו מכל כיוון ופרס את העוגה וחילק לעובדי המועצה ושתה 'לחיים'.

בדבריו הודה על ההפתעה ובירך את כולם ושב לסדר יומו העמוס בימים אלו.
 
משם יצא לבנין העיריה, לפגישה עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי בנושא הכנות לקראת חג הפסח בצל התפשטות הנגיף, ולאחר מכן ניגש לברך בברכת יום הולדת את הרב דהן ואמר, "ברכתי לרב עובדיה דהן יו"ר המועצה הדתית הותיק והטוב, שמשרת את תושבי העיר באמונה במסירות אין קץ אני שמח לברך אותך ליום הולדתך בבריאות, אריכות ימים, שמחה במשפחה, שיתמלאו כל משאלות לבך לטובה, שהצרה הזו צרת הקורונה תפסח על כל אהובך ואוהבך, תזכה לאריכות ימים ושנים רבות, נעימות וטובות וגם על המשך שיתוף פעולה פורה ביננו כמו שעשינו עד היום בעשור האחרון, ואסיים בדבר אחד בנוגע לשיתוף פעולה, אני אמרתי כל זמן שאני ראש עיר ראש המועצה הדתית שלי זה – הרב עובדיה דהן.

הרב דהן ענה ללסרי על הברכה המרגשת: "אני מתרגש, מודה לך ולכל המסייעים לך שימשיכו לשרת את העיר בנאמנות ובכל מה שאפשר בע"ה".

דילוג לתוכן