טקס הוקרה לחברות מועדון ׳ליונס׳

בכירי מחלקת החינוך בעירייה בטכס ההוקרה בפרוייקט ׳עין עצלה׳.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

ביום שלישי שעבר התקיים טקס הוקרה מרגש באולם הישיבות בעיריית אשוד, לרגל סיום וסיכום הפעלת פרוייקט ׳עין עצלה׳, שלקחו על עצמם חברי ׳ליונס׳ אשדוד ובשיתוף עיריית אשדוד.

הפרוייקט לאיתור עין עצלה, הינו פרוייקט מבורך שמטרתו לאבחן ליקויים בעיניים של ילדים בגילאי הגן ולטפל בהם מיידית שכן עין שלא מטופלת בזמן, הנזק יהיה בה בלתי הפיך.

מועדון ׳ליונס׳ הוקם בשנת 2016 ושם לו למטרה פרוויקט זה, בעזרתה האדיבה של עיריית אשדוד, בראשותו של ד״ר יחיאל לסרי, שמימנה את המכשיר לבדיקת העיניים בשוווי של כ-50,000 שקלים.

במשך שבע שנים החברים ב׳ליונס׳ מסייעים ומאתרים את הבעיות בעיניים של הילדים בגני הילדים בעיר. כ-18,240 ילדים נבדקו ומתוכם נמצאו 1620 ילדים הלוקים בראייתם והם ניצלו מעיוורון. לאחרונה, החליטה המדינה לקחת על עצמה פרוייקט רציני זה.

השנה נערך הטקס בנוכחות ראש מינהל החינוך אריה מימון, מרטין עובדיה מנהלת אגף החטיבה הצעירה ובכירים במינהל החינוך בעירייה.

את הטקס פתחה נשיאת ׳ליונס׳ והמייסדת הראשונה רבקה שמיאן, שהקריאה את דבריו של פרופ׳ יוסף פיקל, מנהל מחלקת עיניים בבית החוים ׳אסותא׳ אשדוד, שנבצר ממנו להגיע לטקס ושלח ברכה. לאחר מכן נשא דברים אפרץ מלץ שהיה אחראי על תפעול המכשיר. לילי כנפי הנשיאה השניה גם כן הקריאה מילות ברכה ותודה לחברים, והזכירה במילותיה את הנשיאה שלישית רחל מלכה ז״ל, שבתה אירית הגיעה לקבל את תעודת ההוקרה בשמה.

הנשיאה האחרונה הגב׳ שולי בעבור שהיא נשיאת ׳ליונס׳ בפועל העניקה תעודות הוקרה. ולסיום, מימי פוגל בירכה את כל החברים ובאי הטקס.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן