חמישה חיילות וחיילים מאשדוד השתתפו בטקס הדלקת המשואות

סגן נועה תורג׳מן.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

כחלק מחגיגות יום העצמאות ה-76, התקיים בהר הרצל טקס המשואות בסימן גבורה ישראלית‫. ככל שנה השתתפו בטקס קצינים ונגדים מכלל החילות ונציגים של כוחות הביטחון אשר נבחרו בקפידה לייצג את יחידותיהם בטקס. בין החיילים היה סגן ט' מחיל המודיעין, סגן יובל אבני ממטה זרוע היבשה, סגן נועה תורג׳מן קצינת אב״כ‫, סגן עדי בוארון מפיקוד העורף וסגן שי משה מחיל האויר אשר לקחו חלק בטקס וצעדו ברחבת ההר כדגלנים‫.

סגן ט' מספרת על ההשתתפות בטקס השנה: “הרגשנו התרגשות מיוחדת באוויר, גאווה על הרוח הישראלית שאנו רואים החל מה7- באוקטובר‫, אך גאווה זו מהולה בעצב על האובדן המשמעותי שחווה עם ישראל יחד״‫.

סגן יובל אבני מספרת על ההשתתפות בטקס השנה: "השקענו המון מאמצים בטקס השנה כדי שהכל יהיה 100% ברגישות וברוח התקופה, ואני מקווה שכולם צפו בטקס!״‫.

סגן נועה תורג׳מן‫, קצינת אב״כ שבתחילת המלחמה סופחה עם החיילות שלה‫, לאייש את חמ״ל אורים שהותקף על ידי המחבלים‫. נועה היא בתם של אריה תורג׳מן מנהל אגף החופים‫, וטלי מורה בבית הספר ׳אופק׳‫.

סגן עדי בוארון מספרת על ההשתתפות בטקס השנה: “צעדנו בכל יום של חזרות בחודשיים האחרונים כ‫-10 ק"מ, אלו אימונים סיזיפיים‫, אבל יש תחושה של שליחות באוויר״‫.

סגן שי משה מספר על ההשתתפות בטקס השנה: "העבודה על הטקס מציגה את הצד היפה של עם ישראל, חיילים מכל היחידות והאזורים בארץ מתחברים ויוצרים יחד טקס שלם״‫.

בערב יום העצמאות צעדו ט', יובל, נועה‫, עדי ושי על רחבת הר הרצל כשאוחזים את דגלי יחידותיהם בידם‫, ואין גאווה גדולה מזו‫.

סגן ט׳, סגן יובל אבני, סגן נועה תורג׳מן, סגן עדי בוארון וסגן שי משה

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן