חונכת מצטיינת של ארגון פר”ח: אודליה סרור מאשדוד

אודליה סרור, סטודנטית לחינוך מיוחד מאשדוד, זכתה השבוע בתואר חונכת מצטיינת של ארגון פר"ח בטקס מרגש שנערך בבית הנשיא בירושלים

אודליה סרור מקבלת את הפרס בבית הנשיא.
שיתוף בפייסבוק
שיתוף בוואצאפ
שיתוף במייל

אודליה סרור, חונכת במנהלת פר"ח נגב צפוני ושפלה, זכתה בפרס על פעילותה יוצאת הדופן במהלך שנת הלימודים תשפ"ג, תוך שהיא מציבה לעצמה מטרות גבוהות בתחום החונכות – בפן המעשי, הרגשי, הלימודי והחברתי.

אודליה יזמה והכינה משחקים דידקטיים מיוחדים עבור החניכה שלה, תלמידת יסודי שחזרה לבית הספר לאחר התמודדות קשה עם מחלה. היא פיתחה קשר עמוק עם התלמידה, תמכה בה רגשית, לימדה אותה על הבנת סיטואציות חברתיות, יצירת חברויות ועוד. למרות קשיים רבים בדרך, אודליה לא ויתרה והמשיכה לחזק את הקשר ביניהן. כתוצאה מכך, התלמידה הצליחה לגשר על הפערים הלימודיים, רכשה חברות חדשות והתקדמה רבות גם בפן הרגשי.

נשיא המדינה, יצחק הרצוג, בירך את אודליה וכלל החונכים המצטיינים וציין שהם עושים עבודה נפלאה, מלאת שליחות וחשיבות.

ארגון פר"ח מציין השנה 50 שנה להקמתו. במהלך השנים הפך לתוכנית התנדבות ארצית במסגרתה סטודנטים מקבלים מלגה בתמורה לפעילות התנדבותית עם ילדים. כ-24,000 סטודנטים משתתפים בפרויקט מדי שנה וחונכים כ-40,000 ילדים ובני נוער מהפריפריה. לאורך שנותיו, פר"ח נגע בחייהם של יותר מ-2 מיליון איש, חונכים וחניכים.

חן מיארה, רכזת פר"ח, ציינה: "אודליה היא מודל לחיקוי עבור כל חונך וחונכת בפר"ח. היא חוותה קשיים לא ויתרה אף פעם, תמיד מחפשת היכן וכיצד ניתן להשתפר. אודליה יודעת לזהות את צרכי הילדה, להיכנס לעולמה ולראות את ערכי פר"ח מול עיניה. היא תמיד מגיעה למטרות שהיא מציבה לעצמה והיא הכי ראויה להיות מצטיינת ארצית."

לבנה דוידי, מנהלת פר"ח מסכמת: "באשדוד פועלים מידי שנה כ-900 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר הלומדים באוניברסיטאות והמכללות השונות. שיתוף הפעולה הקיים בין פר"ח לבין מר אריה מימון ומחלקת החינוך, מרכז הצעירים 'כיוונים' בניהולה של הגב' אתי לוגסי, עדי דהן ומפעל הפיס, מאפשר מתן מלגות בסכומים של למעלה מתשעה מיליון ש"ח מידי שנה, ועשייה משמעותית ליותר מ- 1,500 ילדים ובני נוער בעיר״.

הצטרפו לקבוצת הוואצאפ של אשדוד 10:
כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
[ajax_load_more container_type="div" post_type="post" offset="1" destroy_after="10"]
דילוג לתוכן