חומרים מיסטיים, צמחים וסגולותיהם

צילום: pexels
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

מרווה

צמח המרווה משמש לשתייה עם תה או בתוך מים חמים בתוספת סוכר. המרווה טוב לכאבי בטן. הנחת מספר עלים של מרווה על החניכיים, טוב נגד דלקות בחניכיים. כשמייבשים את המרווה היא טובה לטיהור הבית. מכניסים חופן של עלי מרווה לתוך פינג'ן ומחממים על הגז או מדליקים עם גפרור ומעשנים את הבית. גם את בית המקדש נהגו לטהר עם עלי מרווה.

בכור שבעת המינים

בכור שבעת המינים הוא תערובת של צמחים, משרף של עצים, ואבנים והבכור משמש לטיהור יסודי של הבית ומסלק אנרגיות שליליות, עין הרע, והוא טוב לשלום בית.

יש להניח חופן גדול של בכור שבעת המינים בתוך קופסת שימורים שנשטפה כמה שעות לפני כן [ולהסיר ממנה את הנייר] , יש להניח את הקופסה על להבה נמוכה עד שהחומר מתחמם לאט לאט ולוקח מספר דקות עד שמתחיל לצאת עשן ואז מעבירים את הקופסה בסיבובים בכל חדר וחדר בבית, ולומר "כל אנרגיה שלילית ועין הרע תצא מהבית".

אפשר גם לעבור עם הקופסה ולקרוא תפילה לביטול עין הרע. את הבכור רצוי לשרוף בימי שני וחמישי בשעות הבוקר ועד לשקיעה.לבכור יש ריח חריף והריח נשאר בבית יממה שלמה, ולאחר מכן ניתן להדליק קטורת ריחנית להעברת הריח.                                                                                        

עלי הדס

עלי הדס מביאים ברכה, רוגע ושלווה לבית ורצוי להחזיקם בבית בתוך אגרטל עם מים בכל חדר בבית וכאשר העלים מתייבשים יש להחליפם בחדש. ניתן לעשות אותו דבר עם עלי רוזמרין.

 פסוח לבן

פסוח לבן הוא חומר מיסטי חזק ויש בו שימושים רבים. יש להדביק בנעל ימין חתיכה קטנה זה מועיל וטוב למזל טוב , ולהצלחה במשפטים, ובמשרד יש להדביק ב-4 הפינות הפנימיות של השולחן.  

בחדר השינה יש להדביק ב-4 הפינות של המיטה זה טוב לזוגיות.

עלי זית

עלי זית מביאים ברכה ופרנסה טובה ויש להניח מספר עלים בתוך הארנק, בתיק, בקופת העסק, וכל שבוע יש להחליפם בחדש.

אבן השבה

לאבן השבה יש הרבה שימושים, היא משמשת לפתיחות מזל. הנחת האבן מתחת לכרית טובה לכאבי ראש ומועילה לבעיות פוריות בצירוף מגנט, האבן משמשת גם לטיהור הבית עם עלי זית.

אתר אינטרנט שלי –    www.leageva.co.il    לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה  אימון אישי ניתן לפנות לטלפון 052-8619838

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן