התעמלות אמנותית: יאנה וקארין אלופות אירופה

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית עם קארין וקסמן ויאנה קרמנקו האשדודיות התחרתה בסוף השבוע שעבר באליפות אירופה בבולגריה וחזרה משם עם מדליית זהב ושתי מדליות ארד

צילום: איגוד ההתעמלות האמנותית
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בסוף השבוע שעבר התקיימה אליפות אירופה בהתעמלות אמנותית בעיר וארנה שבבולגריה. בנבחרת נמצאות שתי הנציגות האשדודיות המופלאות שלנו, קארין וקסמן ויאנה קרמנקו, המהוות חלק מכובד מההצלחה עליה מנצחת המאמנת הידועה אירה ויגורדצ'יק. בימים אלה מתכוננת הנבחרת לרגע השיא של כל ספורטאי אולימפי באשר הוא- אולימפיאדת טוקיו 2021, שנמצאת ממש מעבר לפינה ותיפתח בעוד כחמישה שבועות. אליפות אירופה האחרונה היוותה את ההכנה הכי ראויה לקראת הבמה המרכזית.

באליפות אירופה שננעלה ביום ראשון השבוע, הנבחרת השיגה הישגים נהדרים, בעיקר במקצה התרגיל המשולב של חישוקים ואלות, בו זכתה במקום הראשון ובמדליית זהב, לאחר שביצעה תרגיל בדרגת הקושי הגבוהה ביותר מבין כל הנבחרות, מה שזיכה אותה בניקוד של 46.150 נק'. הנבחרת זכתה לעלות למקום הכי גבוה על הפודיום, כאשר הספורטאיות שלנו עונדות את מדליות הזהב מלאות גאווה, לשמע ההמנון הלאומי המרגש שהתנגן באולם בקולי קולות.

נבחרת  ישראל בהתעמלות אמנותית העפילה לשני גמרים נוספים בתחרות. בשלב הגמר של תרגיל חמישה כדורים הגיעה הנבחרת למקום השלישי וזכתה במדליית הארד. מדליית ארד נוספת זכתה הנבחרת בתחרות הקרב רב, עם תוצאה היסטורית של 87.4, שהיא סך כולל יחד עם המתעמלות האישיות.

קארין וקסמן סיפרה אחרי התחרות: "תחושה מטורפת, פשוט אין לי מילים לתאר! כל הימים האחרונים היו מלאים בהמון דמעות והתרגשות. הלחץ ממש גדול והתחרות הזאת הייתה ציון דרך מאוד משמעותי לקראת האולימפיאדה ורק הוכיחה לנו ולמתחרות שלנו כמה אנחנו מסוגלות!"

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן