השמחה של משפחת טויזר

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואצאפ
שיתוף ב email
שיתוף במייל

בשבוע שעבר רכש היזם קובי טויזר שתי חברות וותיקות העוסקות בתמ"א 38 ברובע ג' וברובע ו'. שמחה וששון במשפחת טויזר, על רכישת החברות.

קובי טויזר שאת הצלחתו תולה בברכתם של הצדיקים חיים ומתים, החליט לקיים בביתו את ההילולה השנתית של רבי מסעוד אבוחצירא ורבי מאיר בעל הנס. כטוב לבו ביין משובח, חשף טויזר את הסוד להצלחותיו הודות לאמונתו בהשם, ובמסירותו לצדיקים.

במהלך הערב הופיע הרב הראשי לישראל לשעבר הרב יונה מצגר, שנשא דברי תורה וריתק את המוזמנים. הרב מצגר חשף כי הכיר לראשונה את משפחת טויזר, בעת שביקר לפני מספר חודשים בקברו של רבי שמעון בר יוחאי, ובדרכו החוצה ראה בחור ומסביבו מבקרים רבים, ומבלי להתבלבל החל לחלק שטרות של כסף. הרב מצגר סיפר שהיה מרותק מאוד, ובצאתו ממתחם הקבר ניגש למשפחת טויזר, רצה לדעת מי הנדבן הזה, בין השניים התפתחה שיחה מעניינת, ומאז נקשרו השניים זה לזה.

בהילולא הגיעו אורחים רבים, ולא נפקד מקומם של עניים המוזמנים לכל אירוע. את סעודת המצווה הכינה משפחת טויזר, כאשר הרעייה גלית והבנות המסורות לא נחו לרגע.

 השבוע נפתח פסטיבל האוכל במתחם ׳גן אלישבע׳‫. פריחה שאוהבת אוכל משובח בעלות זולה כמובן התייצבה במקום. בכניסה הציבה העירייה הוראות‫, ושם שחור על גבי שלט לבן כתוב: ״חל אישור  ‫(הטעות במקור‫) להכניס אלכוהול, גזיות, אופניים, קורקינטים ובקבוקי זכוכית״‫. ממש ככה לא נגענו. פריחה התבלבלה אז מותר או אסור להכניס אלכוהול וכל השאר או לא‫?. מזל רק שבהוראה הבאה כתוב נכון: ״ חל איסור להכניס נשק חם/ קר״‫…

הופ הופ טרללה, פריחה פגשה במקרה את הדר אביטן, שחגגה השבוע מסיבת יום הולדת במסעדת ״רטטוי״ הטעימה במושב אמונים, יחד אבא חיים והאחות צליל, ופריחה הבטיחה לה לקבל אחלה תמונה למזכרת בעיתון, לכבוד יום הולדתה.

 פריחה שמעה כי בישיבת מועצת העיר האחרונה‫, אושר מינויו של מנכ״ל העירייה אילן בן עדי לדירקטור במשכן לאומנויות הבמה. כזכור‫, בן עדי מוביל בהסכמתו של ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, מהלך חקירה נגד מנכ״ל המשכן מוטי מלכא בנוגע להתנהלותו במשכן לכאורה במספר מקרים, שנחקרים אצל מבקר העירייה. פריחה לא מקנאה במלכא שנדמה כי ימי ״תור הזהב״ שלו במשכן מתקרבים לקיצם או לפחות יהפכו לקשים. כזכור‫, יו״ר הדירקטוריון וסגן ראש העיר עו״ד אלי נכט כבר החל בבדיקות התנהלותו כביכול של מלכא במשכן‫, ואף זימן את מלכא לשימוע לפני פיטורין. פריחה מבטיחה לעקוב ולעדכן‫.

כבר הורדתם את האפליקציה של אשדוד10?

הורדה לאנדרואיד:

הורדה לאייפון:

דילוג לתוכן